Naga MarketsPZU wraca do wzrostów po wybiciu z konsolidacji. Najbliższy cel przy 33 złKurs akcji spółki PZU, najpopularniejszego w Polsce ubezpieczyciela, rósł podczas wczorajszej sesji o około 2,46%. Akcje drożały o 0,74 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 30,94 zł. Jest to całkiem dobry wynik na tle zyskującego wczoraj 1,76% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy podwyższonych obrotach, na tle poprzednich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 30,78 zł. W sumie od połowy marca odbicie doprowadziło do niemal 40% wzrostu ceny w maksymalnym punkcie.

  • Kurs PZU z próbą wzrostów po wybiciu z konsolidacji
  • Wczoraj akcje drożały o 2,5%
  • Najbliższy cele w rejonie 33 zł

Wybicie z formacji trójkąta

Notowania spółki po opuszczenia dużej konsolidacji w formie trójkąta, kierują się zgodnie z wybiciem na północ. Kilku dniowa korekta po wybiciu jest już przeszłością i cena zaczyna atakować poziom szczytu ustanowionego już ponad formacją. Jego wybicie powinno skutkować dalszymi wzrostami. Celem kupujących powinien być opór powstały poprzez marcową lukę spadkową w rejonie 33 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
pzu 4.06.2020
Notowania PZU 4.06.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

PZU przeniesie siedzibę

Powszechny Zakład Ubezpieczeń podjął decyzję o kontynuacji negocjacji, dotyczących określenia finalnych warunków umowy najmu powierzchni biurowej, handlowo-usługowej, magazynowej oraz miejsc parkingowych pomiędzy PZU SA i PZU Życie SA a Bitra Enterprise 1, których pierwotnie zadeklarowany termin zakończenia przypadał na 29 maja br. 4 lutego PZU dokonało wyboru oferty w postępowaniu na najem siedziby centrali PZU i podpisało list intencyjny z Bitra Enterprise z Grupy Skanska.

Kilka tysięcy pracowników PZU przeniesie się do tymczasowej lokalizacji centrali w II kw. 2022 r. Całkowita, szacunkowa wartość potencjalnej umowy najmu budynku, w okresie 10 lat jej trwania, wynosi ok. 805 mln zł brutto.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here