Naga Marketssiedziba PZUKurs akcji spółki PZU, najpopularniejszego w Polsce ubezpieczyciela, rósł podczas sesji z minionego piątku o około 1,71%. Akcje drożały o 0,70 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 41,88 zł. Jest to dobry wynik na tle zyskującego w piątek 0,10% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy podwyższonych obrotach, na tle poprzednich sesji. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 41,65 zł. W sumie od początku grudnia ubiegłego roku notujemy już około 15% odbicie notowań.


PZU w kierunku 44 zł

Ubiegły tydzień przyniósł mocne rozpoczęcie i korektę we wtorek i środę. Piątkowa sesja była dość udana i wydaje się, że spółka kończy tę niewielką korektę. Spoglądając na wykres w sali tygodniowej, widać że od połowy 2018 roku kurs porusza się bokiem między 36 a 45 zł. Szersza tendencja, od września 2017 roku jest umiarkowanie spadowa o czym świadczą szczyty na coraz niższych poziomach. Trend ten nie ma jednak dużej dynamiki, jest to raczej powolna rozbudowana korekta. Wydaje się więc, że obecnie cena powinna wzrastać w rejon 43-44 zł czyli kilkuletniej linii trendu spadkowego. W grudniu oraz w styczniu notowania wyglądają pozytywnie. Mamy utrzymaną dobrą dynamikę zwyżki przy solidnych obrotach. Wszystko więc skazuje na kontynuowanie trwającego odbicia.

pzu 20.01.2020
Notowania PZU 20.01.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Wirtualna Przychodnia – już nie musisz chodzić do lekarza

Podczas piątkowej sesji spółka poinformowała, że jej firma zależna PZU Zdrowie, uruchomiła pierwszą w Polsce Wirtualną Przychodnię. Projekt polega na tym, że pacjenci mogą bez wychodzenia z domu zasięgnąć porady lekarza, omówić z nim wyniki badań, otrzymać skierowanie na badania albo receptę na leki. Możliwe jest to dzięki temu, że lekarze różnych specjalizacji są dostępni całą dobę z dowolnego miejsca przez telefon, czat albo wideoczat. Projekt ma na celu wspieranie osób, którzy mają utrudniony dostęp do lekarza czy też osób przewlekle chorych, które regularnie odnawiają recepty. Wirtualna Przychodnia jest dostępna dla wszystkich pacjentów, także osób nie posiadających pakietów medycznych w PZU.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here