Naga MarketsPZU szykuje się do ataku na linię bessy. Kolejny cel przy 41,94 zł Kurs akcji spółki PZU, najpopularniejszego w Polsce ubezpieczyciela, rósł podczas wczorajszej sesji o około 2,77%. Akcje drżały o 1,04 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 38,75 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego wczoraj 0,83% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach, na tle poprzednich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 38,59 zł. W sumie od listopada odbicie doprowadziło do ponad 90% wzrostu ceny w maksymalnym punkcie.

Blisko linii trendu

Notowania największego krajowego ubezpieczyciela PZU poruszają się w dynamicznym trendzie wzrostowym. Na wykresie tygodniowym widać, że stronie popytowej już niewiele brakuje do ataku na linię bessy, łączącą szereg szczytów z poprzednich lat. Lada moment powinno dojść do jej testu. W przypadku wybicia, kolejnym celem stanie się szczyt ze stycznia 2020 roku przy 41,94 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
pzu 11.06.2021
Notowania PZU 11.06.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Nowe ubezpieczenia podróżne

Bank Pekao we współpracy z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń wprowadził do oferty nowe ubezpieczenie podróżne, które można nabyć za pośrednictwem kanałów zdalnych, podał bank. To jeden z pierwszych kroków w kierunku realizacji założeń nowej strategii do 2024 roku. Ubezpieczenie “Bezpieczna podróż” jest dostępne dla klientów w serwisie Pekao24 i aplikacji PeoPay. Produkt można kupić w pełni zdalnie, dla siebie i osób, z którymi klient wybiera się w podróż. Umowę można zawrzeć przed wyjazdem, nie później niż dwie godziny rozpoczęciem podróży, korzystając z komputera lub smartfona, podał bank.

“Wdrożenie ubezpieczenia turystycznego ‘Bezpieczna podróż’ to jeden z pierwszych kroków w kierunku realizacji założeń nowej strategii Banku Pekao S.A. na lata 2021-2024 oraz efekt rozszerzenia współpracy w ramach Grupy PZU. Ambicją banku jest rozwój oferty ubezpieczeń tzw. stand alone w kanałach zdalnych. Widzimy wzrost liczby klientów, korzystających z bankowości mobilnej, dlatego udostępniliśmy w Pekao24 oraz aplikacji PeoPay nasz pierwszy produkt ubezpieczeniowy.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnig akcje notowania | biomed lublin kurs | tms | kurs gbp | theppro co to | neuca kurs | mercator kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here