Naga MarketsPowszechny Zakład Ubezpieczeń SA jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. Działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych.

pzu w1

Wykres tygodniowy pokazuje, że kurs odbił się w ostatnich dniach od długoterminowej linii trendu wzrostowego. Powstała świeca pin bar, która może sugerować dalsze wzrosty. Kluczowej jest wsparcie w postaci poziomu poprzednich, pokonanych już szczytów. Powrót do tych poziomów jest czymś naturalnym i byłby idealnym miejsce na zakończenie korekty i powrót do wzrostów.

pzu d1

Wykres dzienny pokazuje nieśmiałe odbicie i wzrost do lokalnego oporu. Odbicie powstało w okresie przedświątecznym, na niższych obrotach. Możliwe, że cena jeszcze raz spadnie do linii trendu, co może być okazją do kupna tych akcji.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here