Naga MarketsPowszechny Zakład Ubezpieczeń SA jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. Działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych.

pzu w1

Na wykresie tygodniowym widzimy, że kurs PZU pnie się do góry. Aktualnie jednak mamy do czynienia ze spadkami. Póki trwa trend należy wierzyć, że są one tylko korekcyjne, tym bardziej że cena znajduje się nad ważnym wsparciem w postaci poprzednich, pokonanych już szczytów. Jeszcze niewielki spadek spowoduje, że kurs znajdzie się w dobrym miejscu na kupno. Będzie to połączenie wsparci i linii trendu wzrostowego. Przyjrzyjmy się sytuacji z bliska.

pzu d1

Na wykresie dziennym widać, że jest jeszcze mała przestrzeń do spadków, które sądząc po kształtach świec, są nieuniknione. W ciągu najbliższych dni cena powinna spaść do wsparcia na poziomie ok. 460 zł. Jest to wsparcie, od którego kurs odbijał się już dwa razy, a także jest to poziom poprzedniego szczytu. Dodatkowo w tym miejscu przebiega także linia trendu wzrostowego. Wydaje się, że po całkiem sporej korekcie w tym miejscu można oczekiwać pojawienia się sygnału do wzrostów. Czy tak będzie, zobaczymy. Na razie warto jedynie obserwować.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here