Naga MarketsPowszechny Zakład Ubezpieczeń SA jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. Działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych.

pzu w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy nie wygląda zbyt optymistycznie. Po wybiciu dołem z kanału wzrostowego, kurs zaczął gwałtownie spadać. Przecena przewyższa już 30%. Jedynym pozytywem jest to, że cena zbliża się do kluczowego wsparcia w rejonie 30 – 30,50 zł. Wydaje się, że jest to dobre miejsce przynajmniej na odreagowanie, a być może w dłuższym okresie czasu na zakończenie spadków.

pzu d1

Wykres z dziennym horyzontem czasowym pokazuje, że cena niemal od początku roku poruszała się w kanale spadkowym. Wyjście z tego kanału dołem wskazuje na rosnącą dynamikę podaży, której towarzyszą wysokie obroty. Tak negatywny obraz wskazuje na to, że najlepiej szukać okazji na wsparciu pokazanym przy poprzednim wykresie. Jeżeli cena zacznie jednak rosnąć to w pierwszej kolejności powinniśmy uznawać to za korektę w trendzie spadkowym. Kluczowy opór to seria ostatnich dołków czyli strefa 35 – 35,50 zł. Może to być miejsce docelowe dla korekcyjnego odbicia. Aby doszło do większych wzrostów poziom ten musi zostać pokonany. Ostatnio analizowałem spółkę 2 października.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here