Naga MarketsJestem zaskoczony, że na tej spółce nie ma hossy, twierdzi Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 17 lutego 2020 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na spółkę PZU. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Spółka PZU do III kw. 2019 roku z bardzo dobrymi wynikami

Jestem zaskoczony, że na tej spółce nie ma hossy. Bardzo unikalna firma na polskim parkiecie. Poszerza działalność, jest rentowna, C/Z wynosi 10, co nie jest wysokim wskazaniem. Udało się utrzymać powyżej 30 zł za akcję i obecnie w okolicach 42 zł przebiega kluczowy poziom od 2017 roku. Nadal brak jednak wybicia – oznajmił Łukasz Wardyn.

PZU pracuje nad nową strategią; pełne efekty z współpracy z bankami w ramach grupy w 2020 r.

Grupa PZU pracuje nad przygotowaniem nowej, kilkuletniej strategii, której bardzo mocnym elementem będzie segment zdrowotny. Pełne efekty współpracy z bankami w grupie PZU widoczne będą w wynikach za 2020 rok – poinformował PAP Biznes prezes PZU Życie SA Roman Pałac.

Pracujemy nad przygotowaniem nowej, kilkuletniej strategii grupy PZU. Bardzo mocnym elementem w tej strategii będzie segment zdrowotny. Chcemy zbudować pozycję numer jeden na tym rynku – powiedział Roman Pałac.

Obecna strategia grupy PZU do 2020 roku zakłada, że przychody PZU Zdrowie wzrosną do 1 mld zł. Po trzech kwartałach 2020 roku wynoszą one 556 mln zł.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKGHM mógłby być warty dwa razy więcej, uważa CMC Markets
Następny artykułKurs dolara nadal mocny (EUR/USD, USD/JPY). Notowania forinta odbijają, złoty słaby
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here