Naga MarketsPZU już z ponad 10 dniową korektą. Spadek sięga 12% Kurs akcji spółki PZU, najpopularniejszego w Polsce ubezpieczyciela, spadał podczas wczorajszej sesji o około 0,72%. Akcje taniały o 0,22 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 30,11 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 0,35% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach, na tle poprzednich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 30,37 zł. W sumie od listopada odbicie doprowadziło do niemal 70% wzrostu ceny w maksymalnym punkcie.

PZU w kierunku 28,50 zł

Notowania największego krajowego ubezpieczyciela PZU, spadają od kilku dni. Nie jest to jednak ruch z elementami paniki, a raczej stabilna korekta. Patrząc na szerszy układ techniczny, wydaje się, że można oczekiwać spadku ceny nawet do wsparcia w rejonie 28,50 zł, jeżeli obecne okolice 30 zł nie będą w stanie zatrzymać przeceny. Nawet wtedy około 15% korekta po niemal 70% odbiciu od listopada, nie będzie wyglądała negatywnie.

Te artykuły również Cię zainteresują
pzu 26.01.2021
Notowania PZU 26.01.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Już 35000 klientów

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU (TFI PZU) podpisało dotychczas umowy o zarządzanie pracowniczymi planami kapitałowymi (PPK) z ponad 35 tys. pracodawców, podała spółka. TFI PZU zawarło blisko 20 tys. umów z pracodawcami, dla których wymagana data utworzenia PPK przypadała przed końcem 2020 roku. Dodatkowo podpisano już blisko 7 tys. umów z podmiotami mniejszymi (zatrudniającymi do 20 osób) oraz ponad 9 tys. umów z podmiotami sektora finansów publicznych. Umowy te weszły w życie 1 stycznia 2021 roku. Spółki zatrudniające do 20 pracowników, które jeszcze nie podjęły decyzji, mają czas na wybór PPK do 23 kwietnia 2021 roku, a podmioty z sektora finansów publicznych do 26 marca 2021 roku, podano.

“Tak duże zainteresowanie dużych i średnich firm, a także wielu przedsiębiorców zatrudniających do 20 pracowników oraz instytucji sektora finansów publicznych to zasługa szerokiego wsparcia, które oferujemy pracodawcom przy wdrażaniu i obsłudze PPK. Przewagą firmy są także wyniki inwestycyjne” – powiedział wiceprezes TFI PZU Marcin Żółtek, cytowany w komunikacie. Wśród pracodawców, którzy wybrali TFI PZU są duże i znane firmy, które przystąpiły do PPK w pierwszych etapach reformy, a także instytucje: urzędy centralne i wojewódzkie, ministerstwa, wiele uniwersytetów i szkół wyższych, szkoły podstawowe, średnie oraz szpitale, muzea i teatry, wskazano w materiale.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara prognoza | bitcoin | indeks sp500 | pgnig notowania | kurs lotos | kurs baryłki ropy |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here