Naga MarketsCD Projekt i Allegro - pokażą wyniki finansowe po weekendzie!W nadchodzącym tygodniu 2 spółki z Wigu20, 13 spółek wchodzące w skład indeksu mWig40 oraz aż 24 spółki z sWig80 opublikują wyniki finansowe. Oczekujemy również na wyniki z kilkudziesięciu innych spółek notowanych na parkiecie głównym GPW. W najbliższych dniach spodziewamy się raportów od spółek: CD Projekt oraz Allegro z Wigu20, Assecopol, Mabion, Ten Square Games, GTC, Echo, Famur, Neuca, LiveChat, Enea, Datawalk, Amica oraz PlayWay z mWig40 oraz aż 24 spółki z indeksu sWig80.

  • W nadchodzącym tygodniu, wyniki finansowe opublikuje łącznie 136 spółek notowanych na GPW.
  • 38 z nich to komponenty Wig20, mWig40 oraz sWig80.
  • CD Projekt oraz Allegro z Wigu20 będą publikować w tym tygodniu wyniki finansowe. 

Zobacz również: Już 23 listopada rozpoczęcie Gry Inwestycyjnej organizowanej przez ING!

Te artykuły również Cię zainteresują

CD Projekt oraz Allegro z Wigu20 opublikują wyniki w nadchodzącym tygodniu

W czwartek, swoje wyniki finansowe za III kwartał bieżącego roku opublikują 2 spółki mające największy udział w indeksie Wig20: CD Projekt oraz Allegro. Ich notowania stanowią o łącznym udziale w okolicach 25% w indeksie, a łączna kapitalizacja zdecydowanie przekracza 100 mld zł.

Spółki z Wig20 które opublikują wyniki finansowe w nadchodzącym tygodniu. Źródło: opracowanie własne

Ten Square Games oraz LiveChat z mWig40 opublikują wyniki w nadchodzącym tygodniu

Nieco więcej spółek wchodzących w skład indeksu mWig40 opublikuje swoje wyniki finansowe po weekendzie. W poniedziałek, mają zostać przedstawione raporty za III kwartał spółek: Asseco Poland, Mabion oraz Ten Square Games. Walory tej ostatniej w ostatnim czasie oscylują w okolicach historycznego szczytu, na poziomie zdecydowanie powyżej 600 zł.

Swoje wyniki za III kwartał, we wtorek opublikuje GTC (Global Trade Center).

W środę natomiast, oczekujemy na wyniki finansowe spółek Echo Investments oraz Famur, również za III kwartał bieżącego roku. W czwartek wyniki pokaże Neuca, LiveChat oraz Enea a na koniec tygodnia, w piątek: Datawalk, Amica oraz PlayWay.

Spółki z mWig40 które opublikują wyniki finansowe w nadchodzącym tygodniu. Źródło: opracowanie własne

Zobacz również: Premiera Realpolitiks II od Jujubee już 5 listopada! Rozmowa z prezesem Michałem Stępieniem

Airway oraz ML System z sWig80 opublikują wyniki w nadchodzącym tygodniu

24 spółki wchodzących w skład indeksu sWig80, opublikuje wyniki w nadchodzącym tygodniu. W poniedziałek, swoje wyniki finansowe za III kwartał będą publikować: Airway, Voxel, Forte, oraz Comp.

We wtorek, oczekujemy na wyniki finansowe Sanoka, Lubawy, Auto Partner, Medicalgorithmics, Abpl oraz Ideabank. Środek tygodnia, to czas publikacji wyników: ML System oraz Tim. Końcówka tygodnia to już wyniki Spółek: Mirbud, Trakcja oraz Bogdanka (czwartek) oraz MCI, PGSSoft, MLP Group, Boryszew, Getin, Ci Games, Work Service, Eko Export oraz ATM Grupa (piątek).

Spółki z sWig80 które opublikują wyniki finansowe w nadchodzącym tygodniu. Źródło: opracowanie własne

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here