Naga MarketsTrwa powolne wspinanie się WIGu w górę co niezmiennie cieszy. Jeszcze kilka takich sesji i powinno udać się przetestować 49 000 pkt. i to będzie kluczowy poziom do dalszego zachowania się szerokiego rynku. Na pewno można spodziewać się jakiejś korekty po dotarciu do wspomnianego oporu, a martwić może malejący wolumen. Chociaż może on oznaczać niewielką wiarę we wzrosty, wielu uczestników rynku wstrzymuje się z zakupami licząc na korektę – jak to często bywa na giełdzie, jeśli wszyscy na coś czekają to tego nie będzie. I tego sobie oraz Państwu życzę:

wig_d(1)

PZ Cormay:

crm_d

Prawdziwą gwiazdą wczorajszej sesji był PZ Cormay. Spółka urosłą aż o 17% przy dużym wolumenie, wyraźnie wyróżniającym się na tle ostatnich miesięcy. Cena podchodzi pod kluczowy opór w okolicach 2,60zł, do przebicia którego w kwietniu nie wystarczył nawet dwa razy większy wolumen niż na wczoraj. Jednak wtedy cena startowała z 1,50zł po szybkich spadkach, a teraz ostatnie zachowanie ceny było dużo lepsze, co nastraja optymistycznie. Jeśli opór zostanie pokonany przed nim kolejne w okolicach 2,90zł i 3,20zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku:Zyskowna Strona Giełdy

Lubawa:

lbw_d

Również bardzo ładna sesja na Lubawie. 6% wzrost, milion akcji zmieniło właściciela a cena wybiła nad opór. Kolejny jest jednak bardzo blisko bo w okolicach 1,10zł – patrząc na wykres w szerokiej perspektywie te bariery dla wzrostu są co kilkanaście groszy. Potrzeba będzie naprawdę dużych wolumenów do wspięcia się w górę.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCADJPY – kolejna próba dotarcia do wsparcia
Następny artykułAnaliza dla początkujących: EURNZD – obszar wsparcia wciąż trzyma
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here