Naga MarketsPyramid Games zanotował 0,88 mln zł przychodów w III kwartale br.
Jacek Wyszyński prezes Pyramid Games

Pyramid Games, notowany na NewConnect producent gier komputerowych z Grupy PlayWay, wypracował 0,88 mln zł przychodów w III kwartale br., oznacza to wzrost przychodów o 85 proc. r/r. Spółka w ostatnim kwartale pozyskała partnerstwo Sony, a także zapowiedziała premierę portu do gry Rover Mechanic Simulator na konsole PlayStation.

Pyramid Games odnotowało 85% wzrost przychodów r/r.

Pyramid Games aktualnie pracuje nad swoimi dwoma największymi tytułami – Dinosaur Fossil Hunter i Occupy Mars: The Game, które zostały zaprezentowane w wersji beta na EGX London. Ponadto, podczas jesiennej edycji Festiwalu SteamNext, studio pokazało demo gry SoyuzConstructors.W III kwartale prowadziliśmy dalsze prace nad naszymi flagowymi tytułami – Dinosaur Fossil Hunter i Occupy Mars: The Game. Z tymi dwoma premierami wiążemy największe oczekiwania co do zysków ze sprzedaży. Główne koszty i inwestycje, które pojawiły się w trzecim kwartale, przeznaczyliśmy właśnie na prace nad tymi tytułami. Ostatnie trzy miesiące były również bardzo dynamiczne pod względem wydarzeń promocyjnych, na których pokazaliśmy nasze postępy w grach. Istotnym momentem była prezentacja pełnej wersji beta Dinosaur Fossil Hunter i Occupy Mars: The Game na EGX London –mówi Jacek Wyszyński, prezes Pyramid Games.

Ostatnim wydanym tytułem, który stworzyło Pyramid Games było Farming Life. Gra zadebiutowała 18 października. Twórcy projektu postawili na zróżnicowaną i relaksującą rozgrywkę, która łączy symulację farmy ze strategią ekonomiczną. Rolę wydawców pełnią spółki Gaming Factory i Ultimate Games.

W 2022 r. w zależności od wyników sprzedażowych zostanie podjęta decyzja o portach na konsole. Gra wydana została w 8 wersjach językowych. W tym samym terminie studio wypuściło również dużą aktualizację gry CastleFlipper, realizowaną z tym samym zespołem wydawniczym. Również ten tytuł może doczekać się portu na konsole.

Kolejnym tytułem, który chcemy zaprezentować graczom jest ZooKeeper. Po tej premierze skoncentrujemy się na wydawaniu naszych autorskich tytułów, czyli Dinosaur Fossil Hunter i Occupy Mars: The Game. Widzimy duże zainteresowanie naszymi grami, a aktualna wishlista Steam Outstanding na wszystkie tytuły własne z naszego portfela wynosi ponad 420 tys. oczekujących graczy. Oczywiście, największym tytułem pozostaje Occupy Mars: The Game, który intensywnie szykujemy pod rozszerzone beta testy – dodaje Jacek Wyszyński.

Spółka chce wydać grę Dinosaur Fossil Hunter równocześnie na Steam, Epic Games Store i HumbleStore. Natomiast na dystrybucję Occupy Mars: The Game, Pyramid Games podpisało umowę z platformami  GOG oraz EPIC Games Store

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji pko | kurs lewa prognozy 2021 | biomed kurs akcji | pko gpw | pkp cargo akcje | kryptowaluty notowania | gpw playway |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here