Naga MarketsPyramid Games zawarł umowę z Ultimate Games na portowanie i wydanie gry “Rover Mechanic Simulator” na konsole Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4, podała spółka.

InvestCuffs

Pyramid Games zawarło umowę z Ultimate Games na wydanie “Rover Mechanic Simulator” na konsole Nintendo Switch

“Na podstawie zawartej umowy, emitent jako właściciel praw autorskich do gry w wersji na PC, udzielił licencjobiorcy wyłącznej, nieograniczonej terytorialnie, pięcioletniej licencji niezbędnej do wykonania portu oraz wydania przez licencjobiorcę gry na wspominane powyżej konsole. Zgodnie z zawartą umową, licencjobiorca jest uprawniony do udzielania dalszych licencji w zakresie niezbędnym do wykonania przedmiotu umowy” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Umowa została zawarta na okres pięciu lat, z możliwością jej przedłużenia. Wynagrodzenie spółki uzależnione jest od ilości sprzedanych egzemplarzy gry, którą trudno przewidzieć, podano także.

Pyramid Games to studio zajmujące się tworzeniem gier komputerowych założone w 2012 roku. Jego główna siedziba znajduje się w Lublinie, a tworzą je fani gier oraz pasjonaci nauki i science-fiction. Ich produkcje koncentrują się na tematyce odkrywania nieznanego i zdobywania wiedzy. Spółka należy do Grupy Playway.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here