Naga MarketsPyramid Games: Rover Mechanic Simulator 22 września zadebiutuje na Xbox One i Xbox Series X/SPo udanej premierze na PC – Rover Mechanic Simulator – którego producentem jest Pyramid Games, trafi na konsole Microsoftu. Symulator marsjańskiego mechanika zadebiutuje na Xbox One oraz Xbox Series X/S już 22 września br. Wydawcą projektu jest Ultimate Games. W kolejnych miesiącach Rover Mechanic Simulator pojawi się również na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Pyramid Games: Rover Mechanic Simulator już niedługo zadebiutuje na konsolach Microsoftu

Miło nam ogłosić, że już 22 września, nasza autorska gra – Rover Mechanic Simulator – będzie dostępna na Xbox One oraz Xbox Series X/S. Rozwój tytułu o kolejne platformy jest następstwem dużego zainteresowania wersją na PC. Aktualnie odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam wynosi 90 proc. Liczymy, że nasza marsjańska propozycja zyska popularność również wśród użytkowników konsoli. W przyszłości planujemy dostosować grę do PlayStation4, PlayStation5 oraz Nintendo Switch, co mamy nadzieję znacznie zwiększy przychody ze sprzedaży tego tytułu – mówi Jacek Wyszyński, prezes Pyramid Games.Za wydanie wersji na konsole Microsoftu odpowiada Ultimate Games.

– Zadaniem gracza  w Rover Mechanic Simulator jest naprawa oraz konserwacja łazików marsjańskich. Sukces wykonanego zadania zależy od dokładnej analizy, trafnej diagnozy i użycia odpowiednich narzędzi. Tytuł wyróżnia trójwymiarowa oprawa graficzna, która w sposób szczegółowy odwzorowuje pierwowzory kosmicznych pojazdów. Po ocenach graczy, widać, że gra przyciąga ich uwagę. Jesteśmy przekonani, że wersja konsolowa także trafi w ich gusta – mówi Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.

Postępy w Rover Mechanic Simulator idą też w parze z systemem rozwoju postaci i umiejętności, który oparto na zdobywanych punktach doświadczenia.

Rover Mechanic Simulator to unikalna propozycja na rynku gier. Podczas realizacji tytułu opieraliśmy się na dokumentacji technicznej NASA, wiernie odwzorowując budowę marsjańskich łazików. Rover Mechanic Simulator jednocześnie dostarcza rozrywki i wiedzy o sprzęcie, który służy badaniom Czerwonej Planety. Gracz pozna budowę pojazdów, poruszających się po Marsie, naprawiając usterki o różnym poziomie trudności. Co więcej, w rozgrywce oddaliśmy w ręce graczy dodatek zawierający najnowszy łazik, badający Marsa, czyli Perseverance DLC – dodaje Jacek Wyszyński, prezes Pyramid Games.

Autor poleca również:

invest


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here