Naga MarketsPyramid Games: Premiera Castle Flipper na PC już 27 maja!Castle Flipper, hybryda renovatora i buildera, która pozwoli graczom wcielić się w średniowiecznego rzemieślnika, 27 maja zadebiutuje na platformie Steam. Producentem tytułu jest notowana na NewConnect spółka Pyramid Games. Za wydanie gry odpowiadają Gaming Factory i Ultimate Games, z głównego parkietu GPW w Warszawie.

Pyramid Games przedstawia datę premiery swojej najnowszej gry

 Wśród tytułów z naszego portfolio, których premiera planowana jest w tym roku, Castle Flipper jest tym, w którym dostrzegamy istotny potencjał sprzedażowy. Fabuła gry związana jest z renowacją i dekorowaniem starych budowli. Mamy nadzieję, że stosunkowo niski budżet przyniesie szybki zwrot kosztów produkcji i marketingu gry – mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory.

Te artykuły również Cię zainteresują
Castle Flipper to symulator, który oferuje powrót do okresu średniowiecza. Gracz podczas rozgrywki wcieli się w rolę królewskiego rzemieślnika i przywróci świetność zniszczonym zamkom, wymagającym renowacji.

W ramach odrestaurowywania zamków gracze będą odpowiedzialni, m.in. za usuwanie gruzów, łatanie dziur w murach, czy aranżację pomieszczeń. Gracz rozpoczyna jako cieśla, następnie bogaci się, zakłada własną osadę, rozbudowuje wioskę, aby na koniec gry stać się królem we własnym zamku – mówi Jacek Wyszyński, prezes zarządu Pyramid Games.

Wishlista tytułu na Steam wynosi obecnie 45 tys. Cenę gry w wersji na PC ustalono na 18,99 USD.

– Castle Flipper prezentowaliśmy m.in. podczas jesiennej edycji Festiwalu Steam. Gra spotkała się z pozytywnym odbiorem społeczności. 27 maja będzie dostępna na platformie Steam, docelowo planujemy jej wydanie na konsolach starej i nowej generacji – podsumowuje Mateusz Adamkiewicz.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wiadomosci kryptowaluty | kurs walut w czasie rzeczywistym | biomed lublin akcje | indeks sp500 | nasdq |

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here