Naga MarketsPyramid Games podpisał umowę z GOGPyramid Games, notowany na NewConnect, producent gier komputerowych z Grupy PlayWay podpisał umowę z platformą GOG na dystrybucję wyczekiwanego przez graczy tytułu Occupy Mars: The Game. Gra będzie dystrybuowana na platformie GOG przez dwa lata od premiery. Prace nad Occupy Mars: The Game są już w zaawansowanej fazie, a liczba oczekujących na premierę to ponad 180 tys. osób.

Pyramid Games podpisał umowę na dystrybucję tytułu Occupy Mars: The Game

– Mam nadzieję, że dystrybucja Occupy Mars: The Game przez platformę GOG zwiększy dostępność i grono odbiorców naszego tytułu. Widzimy rosnące zainteresowanie tematyką kosmosu, na platformie Steam na tytuł oczekuje już ponad 180 tys. graczy, prowadzimy także rozmowy z kolejnymi platformami dystrybucji cyfrowej. Trzeba pamiętać też o tym, że większa dostępność tytułu, przekłada się na większe zasięgi i sprzedaż – mówi Jacek Wyszyński, prezes Pyramid Games.Gra będzie dystrybuowana równolegle do platformy GOG na innych platformach dystrybucji cyfrowej.  Obecnie Pyramid Games jest w zaawansowanej fazie prac nad swoim najważniejszym tytułem Occupy Mars: The Game, w której gracz wciela się w astronautę budującego kolonię na Marsie. Udostępniony w drugiej połowie ub. roku prolog pobrano ponad 260 tys. razy. Przy tworzeniu gry spółka konsultuje się z uczestnikami projektu HI-SEAS, szkoleniowej stacji marsjańskiej z siedzibą na Hawajach, współpracuje też z The Mars Society.

Jeszcze wcześniej spółka planuje premierę swojej gry Dinosaur Fossil Hunter, która również znajduje się w zaawansowanej fazie produkcji. Na grę o dinozaurach oczekuje na platformie Steam około 80 tys. graczy. Gra w ubiegłym roku zebrała na platformie Kickstarter 360% zakładanej sumy.

Ostatnia gra tworzona przez spółkę na zlecenie – Castle Flipper w pierwszym tygodniu sprzedaży na platformie Steam sprzedała się w nakładzie około 16 tys. kopii zwracając tym samym koszty produkcji i marketingu. Spółka pracuje obecnie nad dużą aktualizacją gry. Po odzyskaniu całości kosztów produkcji i marketingu Pyramid Games przysługuje wynagrodzenie w wysokości 40 % zysku netto z tytułu sprzedaży gry. Jeszcze w tym lub kolejnym roku Castle Flipper trafi również na konsole:  w pierwszej kolejności Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch, a następnie PlayStation 4 i 5. Cena gry w wersji na PC wynosi 18,99 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: jsw opinie | kurs akcji develia | cdr akcje notowania | dax analiza | benefit kurs | korona norweska | kurs lotos |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here