Naga MarketsPyramid Games ogłosiła datę premiery Rover Mechanic Simulator Pyramid Games, notowany na NewConnect producent gier wideo z grupy PlayWay, poinformował o planowanym wyjściu gry Rover Mechanic Simulator z trybu early access (tzw. wczesnego dostępu). Od 12 listopada gra będzie dostępna w sklepie Steam w pełnej wersji. Współwydawcą tytułu jest PlayWay. W toku prac do gry dodane zostały m.in. łazik Curiosity, a także marsjański helikopterek Ingenuity oraz kilkadziesiąt zadań związanych z ich naprawą co znacznie wydłuża czas rozgrywki.

Premiera najnowszej gry jeszcze w tym miesiącu

Premiera Rover Mechanic Simulator już za tydzień. Priorytetem jest dla nas satysfakcja odbiorców, dlatego przez kilka ostatnich miesięcy umożliwiliśmy testowanie gry w trybie wczesnego dostępu. Pełna wersja uwzględnia uwagi, spostrzeżenia oraz opinie graczy zamieszczane w serwisie Steam oraz na kanale Discord – mówi Jacek Wyszyński, prezes studia Pyramid Games. – Po premierze tytułu w wersji na PC planujemy dalszy jego rozwój w formie DLC. Wkrótce rozpocznie się także portowanie gry na platformy PS4, Xbox One i Nintendo Switch – dodaje.

Te artykuły również Cię zainteresują
Podstawą rozgrywki w Rover Mechanic Simulator jest konserwowanie i naprawianie łazików marsjańskich, z których korzysta załoga stacji badawczej znajdującej się na Czerwonej Planecie. Jest to możliwe dzięki dokładnemu analizowaniu zgłoszeń, trafnemu określaniu usterek, a także odpowiednim narzędziom, takim jak drukarka 3D. Gracz po ciężkiej pracy przy marsjańskich pojazdach badawczych może zrelaksować się grając w ukryte retro minigry.

Wraz z rozwojem swoich kompetencji, uczestnik kolejno przechodzi od prostych do trudniejszych projektów naprawczych. Począwszy od legendarnego łazika Sojurner, który wylądował na Marsie w 1997 roku w ramach misji Pathfinder, poprzez bardziej skomplikowane bliźniacze łaziki: MER Spirit i Opportunity, składające się w grze z 395 części połączonych ponad 800 śrubami, a skończywszy na najnowszym dodatku do gry – potężnym łaziku MSL Curiosity zbudowanym z ponad 437 części (w tym 311 interaktywnych) połączonych 1152 śrubami. Gra, poza zabawą, jest także źródłem informacji o budowie tych maszyn, które gracze będą mogli podziwiać dzięki niemal trzydziestu nowym misjom.

Tytuł wyróżnia duży stopień realizmu. Trójwymiarowa oprawa graficzna o zaawansowanym poziomie szczegółowości dokładnie odwzorowuje pierwowzory pojazdów poruszających się po Czerwonej Planecie. Rover Mechanic Simulator jest swego rodzaju kompendium wiedzy o sprzęcie dedykowanym eksploracji Marsa i działaniom badawczym.

Do tej pory symulator łazików marsjańskich dostępny był w trybie early access. Tytuł uzyskał ponad 90 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam.

W przypadku Rover Mechanic Simulator głównym źródłem informacji były dla nas schematy udostępniane w internecie przez NASA, jednak niektóre detale na temat budowy łazików otrzymaliśmy bezpośrednio od pracowników NASA – mówi Jacek Wyszyński. Okazuje się, że jest w NASA inżynier, który lubi grać w naszą grę i z uwagi na to, że pracował przy budowie jednego z łazików chętnie odpowiadał na nasze pytania dotyczące ich konstrukcji – dodaje.

Od 6 listopada do 4 grudnia br. Rover Mechanic Simulator dostępna jest również w abonamencie Humble Choice. Za udostępnienie gry Pyramid Games otrzymało jednorazowe, określone w umowie wynagrodzenie. W ocenie spółki dystrybucja tytułu w popularnym serwisie może przełożyć się na wzrost rozpoznawalności gry Rover Mechanic Simulator.

Trailer Rover Mechanic SimulatorConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBoruta-Zachem: Onlybio.life z rekordową sprzedażą w kanale e-commerce
Następny artykułOncoArendi [OAT], Kruk [KRU] – Gorące spółki dnia
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here