Naga MarketsOccupy Mars: The Game, autorska gra notowanego na NewConnect producenta gier wideo – Pyramid Games – zyskuje coraz większą popularność. Produkcja trafiła właśnie do rankingu Global TOP Wishlist platformy Steam, zajmując 50-te miejsce w zestawieniu najbardziej wyczekiwanych przez graczy tytułów oraz 10 miejsce wśród Polskich tytułów. Prolog Occupy Mars od sierpnia br. jest dostępny w serwisie Steam.

Occupy Mars: The Game zyskuje coraz większą popularność

– Najważniejsza jest dla nas satysfakcja graczy, dlatego bardzo się cieszymy, że tytuł z naszego portfolio produkcyjnego – Occupy Mars zdobywa coraz większą popularność i dynamicznie przyciąga nowych odbiorców. Miło nam ogłosić, że nasza survivalowa produkcja znalazła się właśnie na 50-tym miejscu Steam Global TOP Wishlist, znajdując się w gronie najbardziej oczekiwanych premier i 10-tą biorąc pod uwagę polskie tytuły – informuje Jacek Wyszyński, prezes zarządu Pyramid Games.

Te artykuły również Cię zainteresują
Od 20 sierpnia na platformie Steam dostępny jest prolog gry Occupy Mars: The Game. Pierwsze oceny graczy są bardzo entuzjastyczne. Tytuł uzyskał prawie 80 proc. pozytywnych ocen od użytkowników.

Occupy Mars to gra survivalowa, w której zadaniem gracza jest przetrwać w trudnym środowisku Czerwonej Planety i umożliwić kolonizację. W tym celu gracz będzie musiał zbudować funkcjonalną bazę oraz odkrywać nowe technologie, które pozwolą mu zaspokoić podstawowe potrzeby życiowe w nieznanym mu klimacie – mówi Jacek Wyszyński.

W ostatnim czasie gracze mogli testować wersję Demo Occupy Mars: The Game oraz pięć innych tytułów od Pyramid Games: ZooKeeper, Farming Life, Castle Flipper, SpyHack oraz Dinosaur Fossil Hunter – w ramach październikowej edycji Steam Game Festival.

– Gry uczestniczące w Festivalu spotkały się z ciepłym przyjęciem graczy, choć Steam tym razem zapewnił grom mniej widoczności niż w edycji letniej i wydarzenie to nie było równie mocno promowane. Dodatkowo zbiegło się w czasie z premierą gry FIFA 2021, która na kilka dni przejęła stronę główną Steam. Mimo tych okoliczności Festival zaliczamy do udanych. Nasza gra Occupy Mars dobiła do pozycji „Top 50”, a gra Castle Flipper podniosła się o 89 pozycji w górę na Steam Global Top Wishlist względem pozycji sprzed miesiąca. Steam Games Festival uznajemy też za nasz sukces logistyczny ponieważ opublikowaliśmy jednocześnie (tego samego dnia) sześć dem gier – mówi prezes Pyramid Games.

We wrześniu Pyramid Games podpisała umowę z Manager Games na produkcję, wydanie oraz przekazanie praw autorskich do Car Mechanic Manager 2022. W ramach współpracy, Pyramid Games stworzy grę w wersji na komputery stacjonarne, a Manager Games zajmie się jej wydaniem. Debiut projektu planowany jest w 2022 r.

W październiku Spółka pozyskała również prawa autorskie i majątkowe do gry Urban Explorer, którą będzie rozwijała wspólnie ze studiem Woodland Games. Urban Explorer to pierwszoosobowa gra eksploracyjna z elementami parkouru. Pyramid Games będzie także wydawcą tytułu, którego premiera zaplanowana jest na 2022 rok.

– Urban Explorer to gra, która dobrze wpisuje się w filozofię naszego studia. Tworzymy gry, które koncentrują się na tematyce odkrywania nieznanego i zdobywania wiedzy, taki właśnie jest UrbEx – informuje Jacek Wyszyński, prezes zarządu Pyramid Games.

Studio Pyramid Games pracuje również równolegle nad grami mobilnymi: izometrycznym city-builderem Occupy Mars Mobile, a także nad nową odsłoną symulatora mechanika Car Mechanic Simulator 2021 Auctions dla PlayWay. Studio świadczy również usługi outsourcingu tworząc assety do gier dla innych podmiotów, ma na swoim koncie m.in. współpracę z Iron Wolf Studio przy projekcie Destroyer: The U-Boat Hunter, w której gracz podejmuje bitwę o Atlantyk.

Od sierpnia br. akcje Pyramid Games są notowane na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułInflacja w Kanadzie rośnie szybciej niż zakładano! Zawodzi jednak sprzedaż detaliczna.
Następny artykułJerzy Kwieciński zrezygnował z funkcji prezesa zarządu PGNiG
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here