Naga MarketsLogo playwayPyramid Games zawarł umowę z Marcinem Sergiuszem Przybyłkiem, autorem uniwersum pn. “CEO Slayer” opisanego w książce pt. “CEO Slayer. Pogromca Prezesów” oraz opowiadaniu pt. “CEO Slayer. Pierwszy raz”, podała spółka. Na podstawie utworów Pyramid Games stworzy grę komputerową o nazwie “CEO Slayer” oraz jej dodatki, porty, modyfikację i rozszerzenia na dowolną platformę, w tym w szczególności: PC, PlayStation, XBOX, iPad, iPhone, Android, MAC i Nintendo Switch.

Finax

Pyramid Games ma umowę na produkcję gry na bazie uniwersum ‘CEO Slayer’

W celu realizacji umowy twórca udzielił spółce wyłącznej licencji, nieograniczonej terytorialnie i nieodwołalnej, na okres pięciu lat od dnia zawarcia umowy, podano również.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Z tytułu realizacji umowy emitentowi przysługiwać będzie przychód z tytułu sprzedaży gry, pomniejszony o wynagrodzenie prowizyjne wypłacane twórcy. Pozostałe warunki umowy nie odbiegają od stosowanych powszechnie standardów” – czytamy w komunikacie.

Premiera gry planowana jest na 2023 r.

“CEO Slayer” to seria książek z gatunku literatury science-fiction, których akcja rozgrywa się w połowie XXI wieku w Warszawie, gdzie światem rządzą korporacje, banki bezkarnie okradają i eksmitują ludzi, a producenci leków wpędzają ich w choroby. Przeciwstawić się tej rzeczywistości próbuje Rodney Pollack – tajemniczy mściciel, który ma wszystkie atrybuty, aby stanąć w obronie poniżanych pracowników wielkich firm, podano w materiale.

Pyramid Games to studio zajmujące się tworzeniem gier komputerowych założone w 2012 roku. Jego główna siedziba znajduje się w Lublinie, a tworzą je fani gier oraz pasjonaci nauki i science-fiction. Ich produkcje koncentrują się na tematyce odkrywania nieznanego i zdobywania wiedzy. Spółka należy do Grupy Playway. Spółka debiutuje dziś na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here