Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Poniedziałkowy kalendarz makroekonomiczny nie obfituje w ważne wydarzenia. Z ciekawszych odczytów należy wspomnieć o porannych danych z Japonii (PKB) oraz Chin (bilans handlu zagranicznego). Dla obu krajów były to zaskakująco dobre wyniki. Po otwarciu rynków europejskich poznaliśmy kilka mało znaczących danych o produkcji przemysłowej m.in. z Niemiec, Turcji oraz Czech. Wszystkie wypadły lepiej od prognoz choć także nie miały wielkiego wpływu na notowania. W dalszej części dnia poznamy tak naprawdę najważniejsze w dniu dzisiejszym odczyty z Kanady. Będę to rozpoczęte budowy domów i ilość wydanych pozwoleń na budowy. Oczywiście dane te będą miały wpływ jedynie na pary walutowe z CAD-em.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, AUD, NZD

SŁABE: GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

AUD/USD – w drodze do kluczowego wsparcia

EUR/AUD – możliwy koniec korekty

Na drugą część dnia proponujemy rzucenie okiem na parę GBP/USD.

GBP/USD H4 porusza się w kanale spadkowym. Poranna próba podbicia ceny kończy się świecą z długim, górnym cieniem. Wydaje się, że prawdopodobne są dalsze spadki aż do kluczowego wsparcia okolic 1,51.

1

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here