Naga MarketsPurple Trading, broker STP z licencją CySEC, wprowadza od 6 kwietnia 2020 roku mikro-loty na wszystkie indeksy giełdowe znajdujące się w jego ofercie. Dzięki temu klienci indywidualni będą mogli zawierać pozycje o mniejszej wartości między innymi na niemieckim DAX-ie oraz amerykańskich S&P 500, Dow Jones oraz Nasdaq.


Purple wprowadza mikro-loty na indeksy giełdowe

Począwszy od poniedziałku 6 kwiecień 2020 r. wdrażamy mikro-loty na wszystkich indeksach giełdowych. Jeżeli handlujesz indeksami z Purple Trading, będziesz teraz miał możliwość inwestowania w wielkość mikro-lotów (0.01 lota). Zmiana ta była możliwa dzięki przestawieniu się na nowego dostawcę płynności – poinformował broker w wiadomości przesłanej do klientów.

SKORZYSTAJ Z MIKRO-LOTÓW W PURPLE

Oprócz tego Purple informuje, że w piątek, 3 kwietnia 2020 roku, godziny handlu poniżej wymienionymi indeksami giełdowymi zostaną skrócone o 1 godzinę. Po zamknięciu nadal będzie widoczny ruch cen, ale nie będzie można otworzyć, zamknąć ani zmienić zleceń handlowych. Ta wyjątkowa pauza handlowa jest potrzebna w celu ponownego otwarcia zleceń handlowych z nowym dostawcą płynności.

Zmiana godzin handlu wyłącznie na piątek 3 kwietnia 2020 r.:

  • DAX 03:30 – 22:00
  • Dow Jones 01:00 – 23:00
  • S&P 500 01:00 – 23:00
  • Nasdaq 01:00 – 23:00

Wszystkie wyżej wymienione harmonogramy odpowiadają czasowi serwera MT4 (GMT+3).
Godziny handlu innymi instrumentami pozostaną bez zmian. Od poniedziałku 6 kwietnia 2020 roku nastąpi znacząca zmiana godzin handlu (patrz tabela poniżej).

  • Dodatkowe 1 miejsce po przecinku zostanie dodane do notowania Dow Jones. Wielkość i wartość ticka zostaną również odpowiednio zmienione.
  • Wolumen kontraktu CL (Crude Oil WTI) będzie niższy – z 1000 do 100. Wielkość i wartość ticku nie ulegną zmianie, podobnie jak wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego. Jednakże, jeśli użytkownik pracuje z automatycznym systemem handlu, wielkość kontraktu będzie musiała zostać odpowiednio zmieniona.
  • Zmiany te będą miały również wpływ na serwer DEMO. Warunki na serwerze live i DEMO będą więc takie same.
Szukasz informacji o rekomendacjach banków na Forex? Sprawdź nasz cotygodniowy raport o dużych bankach. Pobierz raport!
77,4% detalicznych kont CFD traci pieniądze.

Co się nie zmieni?

Wszystkie wyżej wymienione zmiany nie będą miały wpływu na otwarte pozycje. Purple nie zmienia również swapów, spreadów ani wymagań dotyczących poziomu margin.

Wszystkie nowe parametry zostaną opublikowane na stronie internetowej. Nowe godziny handlu znajdą Państwo również na swojej platformie handlowej od poniedziałku 6 kwietnia.

Partner naszego portalu – Purple Trading  przygotował również promocję, która pozwoli polskim inwestorom korzystać z warunków handlowych konta PRIME, które było do tej pory dostępne po spełnieniu wysokich wymagań. Skorzystaj z obniżonej o 20% prowizji przez cały rok.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here