Naga MarketsDavid Varga prezes Purple Trading

Wywodzący się z Czech broker oferujący inwestorom detalicznym handel na Forex i kontraktach różnicy kursowej (CFD), Purple Trading, podsumowuje 2020 rok podając statystyki zyskowności swoich klientów. Regulowany przez CySEC podmiot podał, że co trzeci klient prowadzący rachunek handlowy w ramach instytucji generuje zyski. W tym artykule sprawdzamy co jest tego powodem.

  • Purple Trading jest obecnie jednym z wiodących brokerów w Europie pod względem rentowności
  • Oferuje dostęp do szerokiego grona instrumentów poprzez kontrakty CFD oraz instrumenty ETF
  • Licencjonowany przez CySEC podmiot daje dostęp do obsługi klienta w języku polskim

Purple Trading i korzyści, które pomagają realizować zadowalające wyniki

Szybka realizacja zleceń handlowych odgrywa ważną, często decydującą rolę na drodze do sukcesu, dlatego też główne centrum transakcyjne Purple Trading znajduje się w Londynie, dając każdemu traderowi pewność, że jego zlecenia rzeczywiście zostaną zrealizowane w jak najkrótszym czasie. Co istotne, ponad 80% wszystkich zleceń jest ostatecznie realizowanych po wymaganej lub nawet lepszej cenie.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Kiedy w styczniu obliczyliśmy obowiązkowe statystyki dotyczące rentowności rachunków klientów na rok 2020, nie mieliśmy pojęcia, że uzyskana liczba zaprze nam dech w piersiach. Okazało się, że co trzeci z naszych traderów był zyskowny w okresie od stycznia do grudnia 2020 roku. W Purple Trading zawsze staraliśmy się oferować klientom jak najlepsze warunki do osiągnięcia maksymalnego poziomu zyskowności, a obecne statystyki tylko potwierdzają, że jesteśmy na dobrej drodze – komentują przedstawiciele brokera Purple trading.

SPRAWDŹ OFERTĘ PURPLE TRADING

Aktywne kształcenie klientów i budowanie społeczności

Skuteczny trader to świadomy trader. Na tej idei Purple Trading zbudował cały swój zespół, który aktywnie monitoruje rynki i nowe podejścia do handlu. Rezultatem tego są regularne webinaria, praktyczne ebooki ze sprawdzonymi strategiami biznesowymi oraz bogate w wiedzę artykuły.

Profesjonalna relacja między klientem a brokerem, zbudowana na wzajemnym szacunku, jest bez wątpienia niezbędnym elementem skutecznej współpracy. Purple Trading chce pójść jednak o krok dalej i sprawić, by traderzy czuli się jak najpewniej.

– W tym celu, jakiś czas temu uruchomiliśmy dwa projekty. Trading Room, w którym traderzy mają możliwość obserwowania na żywo handlu na prawdziwym rachunku i prawdziwych rynkach oraz zadawania pytań związanych z handlem głównemu analitykowi Purple Trading, Štěpánowi Hájkowi. Drugi to Purple Trading Club , który działa jako platforma do osobistych spotkań z innymi traderami, wymiany doświadczeń i wzajemnego uczenia się – dodaje zespół Purple Trading.

Obsługa klienta i profesjonalne podejście do każdego inwestora

Dla poważnie myślących o handlu, Purple Trading przygotował specjalny program lojalnościowy. Jego główną zaletą jest to, że pozwala traderom osiągnąć nawet do 50% niższe opłaty za realizację transakcji (prowizja), a tym samym znacznie zmniejszyć wydatki. Ponadto, cały program lojalnościowy został zaprojektowany w taki sposób, aby wszyscy inwestorzy mieli takie same szanse na uzyskanie wyższego rabatu, niezależnie od kwoty na ich koncie handlowym.

Profesjonalne podejście i odpowiadanie na pytania klientów jest również ważnym elementem działalności Purple Trading. Broker stara się rozwiązać problem każdego klienta w czasie nie dłuższym niż 1-2 dni robocze.

– Jak widać, dbamy o naszych klientów i wciąż staramy się wymyślać inne sposoby, aby zwiększyć liczbę tych, którzy odnieśli sukces, ponieważ już dziś wiemy, że cały ten wysiłek naprawdę procentuje – podsumowuje zespół Purple Trading.

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem samodzielnego handlu z pierwszorzędnymi warunkami i profesjonalnym brokerem, to wypróbuj konto demonstracyjne lub realne w Purple Trading.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here