Naga Markets

W Polsce powstaje obecnie pierwsza w swoim rodzaju społeczność handlowa dla tych, którzy poważnie traktują trading. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i bądź jednym z pierwszych pionierów, którzy wezmą w niej udział bez konieczności płacenia składek członkowskich! Z Purple Trading Hub otrzymasz dostęp do profesjonalnej platformy technicznej oraz punkt spotkań społeczności.

 • Bądź w kontakcie z polskimi edukatorami i traderami
 • Wyrafinowana platforma techniczna
 • Czaty inwestorskie czynne non-stop
 • DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI i zyskaj dostęp do niezbędnych narzędzi inwestycyjnych

Purple Trading Hub – wszystkie ważne informacje w jednym miejscu

Przygoda tradera jest z reguły wyboista. Rozpoczyna się od zainteresowania tematyką finansową, następnie przez próby znalezienia “doskonałej strategii”, trader albo rozpoczyna pracę nad sobą i edukację, albo porzuca marzenia o sukcesie. Jeśli wybierze pozostać na rynku, wówczas istotne jest by wiedza, którą będzie zyskiwał, była dla niego wartościowa.Maciej Wojciechowski – Business Development & Brand Manager w Purple Trading – opowiada o nowym projekcie edukacyjnym firmy, którego celem jest zawarcie w jednym miejscu dostępu do potrzebnych traderom narzędzi.

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI PURPLE TRADING HUB

Na początku droga edukacyjna tradera może być bardzo wyboista, ponieważ ludzie często trafiają na mało wartościowe treści budując złe nawyki. Prawidłowo zorganizowana ścieżka powinna oscylować wokół czytania artykułów i stwierdzenia czy dany rynek inwestycyjny jest w ogóle w kręgu zainteresowania danego inwestora – oznajmił Maciej Wojciechowski.

Rozwijaj się pod okiem polskich edukatorów inwestowania:

 • Mariusz Drozdowski – Metoda MMD;
 • Dariusz Dargo – Price Action;
 • Kamil Marcinkiewicz – Intraday/Scalp DAX;
 • Maks Bączkowski – Pivot, sekwencja, strategia wolumenu;
 • Bogusz Kasowski – Rynki towarowe;
 • Arkadiusz Jóźwiak – Analiza fundamentalna.

Purple Trading HUB to nasz główny projekt w tym roku, kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość i treść. Będzie to platforma edukacyjna i jej największa zaletą będzie możliwość uzyskania informacji w jednym miejscu. W efekcie czas włożony w naukę powinien się znacznie skrócić. Naszym głównym zamysłem jest zaangażowanie uczestników. Będziemy współpracować z sześcioma mentorami, a z biegiem czasu kolejni eksperci będą dołączać do tej społeczności – podkreślił.

AVA Trade

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

 • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułJen japoński coraz bardziej atrakcyjny dla inwestorów! Wskaźnik bólu najwyżej od 2021 r.
Następny artykułKurs EUR/USD nie spadnie poniżej 1,05. Perspektywy gospodarcze dla Europy pozostają silne
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.