Naga MarketsPure BiologicsZarząd Pure Biologics podjął decyzję o rozpoczęciu procesu ubiegania się o dopuszczenie wszystkich akcji spółki na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a tym samym przeniesieniu notowań akcji z alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect, podała spółka.

Pure Biologics ubiega się o dopuszczenie wszystkich akcji spółki na rynek regulowany GPW w Warszawie

Realizacja zamiaru ubiegania się o dopuszczenie akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym wymagać będzie zwołania walnego zgromadzenia oraz podjęcia decyzji przez akcjonariuszy spółki, zaznaczono.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Jednocześnie zarząd zamierza zaproponować walnemu zgromadzeniu podjęcie uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki o kwotę nie niższą niż 0,10 zł i nie wyższą niż 60 000 zł poprzez emisję w trybie oferty publicznej nowych akcji zwykłych na okaziciela serii E z wyłączeniem w całości prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy, zmiany statutu spółki w związku z podwyższeniem kapitału zakładowego, dematerializacji akcji serii E i praw do akcji serii E oraz ubiegania się o dopuszczenie tych akcji i praw do akcji do obrotu na rynku regulowanym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej” – czytamy w komunikacie.

O poszczególnych etapach związanych z emisją akcji oraz procesem ubiegania się o dopuszczenie akcji spółki na rynek regulowany spółka będzie informowała w odrębnych raportach bieżących, podano także.

Pure Biologics to polska spółka biofarmaceutyczna zajmująca się produkcją i oczyszczaniem wysokiej jakości białek rekombinowanych oraz selekcją rekombinowanych przeciwciał do zastosowań biomedycznych i diagnostycznych. Od grudnia 2018 r. jest notowana na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here