Naga MarketsPure Biologics ustalił cenę emisyjną akcji serii E w wysokości 90 zł.Cena emisyjna w ofercie publicznej spółki biotechnologicznej Pure Biologics S.A. została ustalona na 90 zł za jedną akcję. Spółka oferuje 600.000 akcji. Oznacza to, że wartość oferty według tych parametrów wyniesie 54 mln zł.

Pure Biologics zakończyła dziś budowanie Księgi Popytu

W ramach prowadzonej oferty publicznej Spółka zaoferuje 600.000 nowych akcji serii E po cenie emisyjnej 90 zł za jedną akcję. Ostateczna liczba akcji w transzy inwestorów indywidualnych wyniesie 100.000 akcji, a w transzy inwestorów instytucjonalnych 500.000 akcji.

Te artykuły również Cię zainteresują
W zakończonym dzisiaj procesie budowy Księgi Popytu prowadzonym przez Biuro Maklerskie BOŚ S.A. inwestorzy instytucjonalni wyrazili duże zainteresowanie naszą ofertą. Odbyliśmy w trakcie roadshow wiele ciekawych spotkań i jestem zadowolony, że nasza strategia i plany inwestycyjne na najbliższe lata zostały pozytywnie odebrane. Spodziewane wpływy z emisji pozwolą nam na realizację głównych celów przedstawionych w prospekcie – komentuje dr Filip Jeleń, współzałożyciel i Prezes Zarządu Pure Biologics S.A.

Środki pozyskane z emisji zostaną przeznaczone m.in. na dalsze prace w ramach portfolio terapeutycznego, rozpoczęcie prac badawczych w zakresie nowych wskazań medycznych, poszukiwanie alternatywnych celów molekularnych oraz rozwój zaplecza laboratoryjno-badawczego.

Od wtorku, 24 listopada, do 30 listopada trwać będzie przyjmowanie zapisów. Zamknięcie oferty tj. przydział akcji serii E, zaplanowany jest na 3 grudnia. Około 16 grudnia spodziewany jest pierwszy dzień notowań PDA. Równolegle z notowaniem PDA Spółka planuje przenieść notowania akcji istniejących z rynku NewConnect na rynek regulowany GPW.

Koordynatorem oferty jest Dom Maklerski BOŚ S.A. Zapisy na akcje można składać za pośrednictwem Domu Maklerskiego BOŚ S.A. oraz członków konsorcjum: Domu Maklerskiego Noble Securities S.A., Domu Maklerskiego mBank S.A., Biura Maklerskiego PKO BP S.A. oraz Domu Maklerskiego BDM S.A. Szczegółowe informacje o zasadach subskrypcji wraz z listą POK Członków Konsorcjum Detalicznego uprawnionych do przyjmowania zapisów na akcje oferowane zamieszczone są na stronie internetowej Spółki pod adresem: https://purebiologics.com/oferta-publiczna

Podstawą strategii rozwoju Spółki jest budowanie portfolio terapeutycznego kandydatów na leki biologiczne do zastosowania w obszarze immunoonkologii oraz opartych o aptamery pozaustrojowych terapii dla pacjentów z chorobami neurodegeneracyjnymi, autoimmunologicznymi i rzadkimi. Rozwój kandydatów terapeutycznych spółka realizuje do etapu wczesnych badań klinicznych, a następnie zakłada komercjalizację rezultatów prac badawczych w ramach umów z branżowymi liderami.

Realizacja strategicznych celów ma doprowadzić do umocnienia Pure Biologics na rynku oraz dodatkowo zwiększyć potencjał komercyjny prowadzonych projektów. Wypracowane w ramach portfolio rozwiązania będą mogły stanowić podstawę nawiązania współpracy z dużymi koncernami farmaceutycznymi.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykuł70 proc. nowowykopanych bitcoinów jest wykupywanych przez PayPal
Następny artykułATM Grupa otrzymała zwrot zobowiązania podatkowego za 2014 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here