Naga MarketsPunkPirates planuje premiery dwóch gier VR na III i IV kw. 2021 rokuPunkPirates planuje premierę gry “Community Paintball VR” na III kw. 2021 r., a gry “Death Manager VR” na IV kw., podała spółka.

InvestCuffs

PunkPirates przedstawia swoje plany na bieżący rok

“‘Community Paintball VR’ jest grą multiplayer typu battle royale, skierowana do znacznie większej publiczności, niż pozostałe gry tego typu. Tytuł posiada lżejszy i weselszy ton w kolorowym świecie, gdzie nikt nie umiera” – czytamy w planie wydawniczym.

Te artykuły również Cię zainteresują
Z kolei “Death Manager VR” to gra action adventure z dużą ilością czarnego poczucia humoru, w której bohater zostaje spadkobiercą cmentarza.

Gry będą dostępne na platformach Steam, Oculus Store, PlayStation VR, Viveport.

PunkPirates podał też, że skoncentrowanie się na grach typu multiplayer wynika z pogłębionej analizy rynku sprzedaży gier wirtualnej rzeczywistości (VR). Obecnie gry tego typu cieszą się największym zainteresowaniem graczy oraz aktywnie wspierane są przez producentów urządzeń VR.

“Istotny wpływ na nowy kształt planu wydawniczego miał fakt podjęcia współpracy z doświadczonym ekspertem z branży gier VR, Tomaszem Polakiem, który był odpowiedzialny za kreację wielu popularnych gier osadzonych w wirtualnej rzeczywistości, m.in. ‘Frakked’ czy ‘Phantom: Covert Ops’. W PunkPirates S.A. pełnić będzie funkcję dyrektora kreatywnego” – czytamy dalej.

PunkPirates (dawniej IQ Partners) to notowane na rynku głównym studio do tworzenia gier VR. Zajmuje się produkcją, publikacją i marketingiem wydawanych tytułów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here