Naga MarketsPunch Punk SA prezentuje przebieg prac nad grą Bicycle Mechanic SimulatorPunch Punk SA, producent gier wideo na PC i konsole, pokazuje materiały z przebiegu prac nad tworzeniem gry Bicycle Mechanic Simulator, która realizowana jest na zlecenie spółki Manager Games w ramach umowy zawartej w kwietniu br. Gra docelowo dostępna będzie w wersji na PC, a jej premiera planowa jest w drugiej połowie 2022 roku. Niedawno GPW postanowiła o wprowadzeniu do obrotu akcji serii A i B Punch Punk na rynku NewConnect. Studio czeka na wyznaczenie pierwszego dnia notowań.

Punch Punk pokazuje materiały z przebiegu prac nad tworzeniem gry Bicycle Mechanic Simulator

Udostępniliśmy unikalne materiały z naszej najnowszej produkcji Bicycle Mechanic Simulator, które podsumowują dotychczasową pracę game-developerów. Chcemy, aby zarówno gracze, jak i inwestorzy mogli zobaczyć jak wygląda prototyp oraz projektowanie gry  – mówi Krzysztof Grudziński, prezes zarządu Punch Punk. – Bicycle Mechanic Simulator jest bardzo ważnym projektem w portfolio naszej spółki, realizowanym w modelu work for hire (na zlecenie). Wiążemy duże nadzieje z tym tytułem i wkładamy dużo zaangażowania w jego realizację. Tematyka rowerowa jest bardzo popularna w skali globalnej, dlatego mamy nadzieję, że dotrzemy do szerokiego grona odbiorców, zarówno w Polsce, jak i za granicą – dodaje.Mechanika Bicycle Mechanic Simulator obejmuje przyjmowanie oraz realizację zleceń naprawy rowerów. Premiera gry na PC planowana jest w 2022 r. W III kw. br. Punch Punk planuje rozpoczęcie kampanii promującej tytuł. Spółka w ramach umowy podpisanej z Manager Games za realizację projektu na PC otrzyma jednorazowo 350 tys. zł oraz stały udział w zysku ze sprzedaży gry, na poziomie od 10-35 proc.

– Cieszymy się ze współpracy z Punch Punk przy produkcji Bicycle Mechanic Simulator. Mamy nadzieję, że finalny produkt spodoba się graczom i odnotuje wysokie wyniki sprzedaży – mówi Tomasz Sobiecki, prezes zarządu Manager Games. – Bicycle Mechanic Simulator to propozycja dla rowerowych maniaków i majsterkowiczów. W ramach  rozgrywki, gracz będzie mógł zgłębić proces naprawy rowerów od podstaw. Zlecenia będą realizowane we współpracy z podzespołami i przy pomocy narzędzi diagnostycznych. W grze pojawią się także elementy zarządzania – gracz będzie m.in. rozwijać swój warsztat – dodaje Tomasz Sobiecki, prezes zarządu Manager Games.

15 lipca br. Giełda Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie postanowiła o wprowadzeniu do obrotu na rynku NewConnect akcji spółki Punch Punk SA. Do obrotu wprowadzone będą wszystkie akcje spółki. Model biznesowy studia opiera się na realizacji autorskich projektów oraz produkcji na zlecenie – narracyjnych gier przygodowych. Spółka w ostatnich latach pozyskała finansowanie w ramach programów Kreatywna Europa i GameINN na działalność w segmencie produkcyjnym i rozwojowym w wysokości ponad 2 mln zł.

Punch Punk w ramach program GameINN, realizuje projekt o roboczej nazwie COSMOS. Przeznaczeniem tworzonego narzędzia będzie efektywne tworzenie unikalnej warstwy artystycznej o stylistyce komiksowej w grach 3D. COSMOS będzie mieć zastosowanie m.in. w tytule Moonshine w wersji na PC i VR.

Autor poleca również:

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here