Naga Markets

Punch Punk ogłasza dziś premierę gry Yacht Mechanic SimulatorYacht Mechanic Simulator to jeden z kilku projektów realizowanych przez studio Punch Punk w tzw. modelu work for hire. Zleceniodawcą projektu jest Image Power S.A. Gra pozwala wcielić się w rolę zawodowego szkutnika, którego zadania koncentrować się będą na znajdowaniu, restaurowaniu, urządzaniu oraz sprzedaży okazałych łodzi. Tytuł będzie dostępny na platformę PC.

Punch Punk przedstawia swoje dzieło

Fabuła Yacht Mechanic Simulator wykorzystuje popularną i lubianą tematykę symulatorów renowacji. Mamy na rynku kilka podobnych tytułów, które zyskały duże zainteresowanie. Grę można porównać do Car Mechanic Simulator i House Flipper, gdzie łączymy ze sobą lekką rozgrywkę w bogatej otoczce tworzenia i naprawy luksusowych jachtów– mówi Krzysztof Grudziński, prezes PunchPunk.– Gracze będą mieli do dyspozycji wiele ciekawych modeli. Przez ostatnie miesiące pracy nad tytułem dodaliśmy nowe funkcjonalności, najnowsze jachty, czy też dodatkowe szczegóły, które z pewnością spodobają się graczom gustującym w tej tematyce – dodaje Krzysztof Grudziński.

Punch Punk realizuje jednocześnie kilka umów w trybie work for hire. Wśród nich są m.in. Drug Dealer VR, Godzilla VR, Eggs VRoraz Kaiju Monster. Innym tytułem, który ostatnio wydał Punch Punk jest VR-owa wersja gry Barn Finders. Gra jest dostępna na HTC VIVE, OCULUS RIFT, czy QUEST 1 i 2. Produkcja inspirowana jest amerykańskim reality show o aukcjach magazynowych.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pko gpw | cena akcji playway | kurs funta online | akcje ten square games | pln kurs | kernel notowania | średni kurs lewa |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

NED

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here