Punch Punk Games z rekordem crowdfundingowym – rozmowa z prezesem, Krzysztofem Grudzińskim

Naga MarketsPunch Punk Games we wtorek, 9 czerwca, po 3-minutowej emisji akcji w ramach equity crowdfundingu zebrał docelową kwotę od inwestorów. Prezes zarządu PPG, Krzysztof Grudziński, w rozmowie z Comparic24.tv tłumaczy skąd tak duże zainteresowanie spółką, na co zostaną przeznaczone zebrane środki oraz zdradza kiedy planowany jest debiut na NewConnect.

  • Grupa INC zakończyła kampanię na rzecz Punch Punk Games. W ramach całej oferty publicznej spółka pozyskała 1,5 mln zł.
  • W publicznej kampanii crowdinvestingowej na platformie CrowdConnect.pl inwestorzy zapisali się na akcje o wartości 375 tys. zł.
  • Paweł Śliwiński reprezentujący INC mówi o nowym rekordzie Polski

Punch Punk Games z ogromnym zainteresowaniem ze strony inwestorów

Grupa INC, specjalizująca się w finansowaniu innowacyjnych podmiotów, z dużym sukcesem zakończyła kampanię crowdinvestingową Punch Punk Games prowadzoną na platformie CrowdConnect.pl. Inwestorzy zapisali się na wszystkie dostępne akcje w ciągu niespełna 3 minuty. W ramach całej oferty publicznej spółka pozyskała 1,5 mln zł.

– Kampanię crowdinvestingową Punch Punk Games kończymy spektakularnym sukcesem. W  ok. 2-3 minuty inwestorzy zapisali się na wszystkie dostępne akcje. Wydaje mi się, że kolejny raz ustanowiliśmy rekord Polski w szybkości finalizacji kampanii. To zasługa jakościowego emitenta, ale także skuteczna realizacja projektu przez INC. Punch Punk Games to kolejny projekt gamingowy, który postanowiliśmy podzielić na dwie transze – komentuje Paweł Śliwiński, prezes DM INC.

– Pierwszą skierowaliśmy do znaczących inwestorów, którzy aktywnie współpracują z Domem Maklerskim INC. Z kolei druga transza zaoferowana była w kampanii crowdinvestingowej. Uważamy, że takie podejście było korzystne dla wszystkich stron i przyczyniło się do spektakularnego sukcesu oferty – dodaje.

Punch Punk Games to studio gamingowe założone przez Grupę PlayWay i Krzysztofa Grudzińskiego – absolwenta i wykładowcę Warszawskiej Szkoły Filmowej. Studio tworzy gry, które charakteryzują się silną narracją i filmowym stylem opowiadania. Środki z emisji zostaną̨ przeznaczone na produkcję gry Moonshine oraz wsparcie budżetów produkcyjnych gier z gatunku symulatorów i VR. Część kwoty zasili także dział work to hire. Jeszcze w tym roku Punch Punk Games chce zadebiutować na NewConnect.Conotoxia

1. Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here