Naga MarketsSpektakularny sukces kampanii crowdfundingowej Punch Punk GamesGrupa INC, specjalizująca się w finansowaniu innowacyjnych podmiotów, z dużym sukcesem zakończyła kampanię crowdinvestingową Punch Punk Games prowadzoną na platformie CrowdConnect.pl. Inwestorzy zapisali się na wszystkie dostępne akcje w ciągu niespełna 3 minuty. W ramach całej oferty publicznej spółka pozyskała 1,5 mln zł.

Grupa INC zakończyła kampanię na rzecz Punch Punk Games wielkim sukcesem

W publicznej kampanii crowdinvestingowej na platformie CrowdConnect.pl inwestorzy zapisali się na akcje o wartości 375 tys. zł. Z kolei we wcześniejszej transzy, duzi inwestorzy objęli akcje o wartości 1,125 mln zł. W obu transzach warunki emisji, w tym cena, były takie same.

Kampanię crowdinvestingową Punch Punk Games kończymy spektakularnym sukcesem. W  ok. 2-3 minuty inwestorzy zapisali się na wszystkie dostępne akcje. Wydaje mi się, że kolejny raz ustanowiliśmy rekord Polski w szybkości finalizacji kampanii. To zasługa jakościowego emitenta, ale także skuteczna realizacja projektu przez INC. Punch Punk Games to kolejny projekt gamingowy, który postanowiliśmy podzielić na dwie transze. Pierwszą skierowaliśmy do znaczących inwestorów, którzy aktywnie współpracują z Domem Maklerskim INC. Z kolei druga transza zaoferowana była w kampanii crowdinvestingowej. Uważamy, że takie podejście było korzystne dla wszystkich stron i przyczyniło się do spektakularnego sukcesu oferty. – komentuje Paweł Śliwiński, prezes DM INC.

Punch Punk Games to studio gamingowe założone przez Grupę PlayWay i Krzysztofa Grudzińskiego – absolwenta i wykładowcę Warszawskiej Szkoły Filmowej. Studio tworzy gry, które charakteryzują się silną narracją i filmowym stylem opowiadania. Środki z emisji zostaną̨ przeznaczone na produkcję gry Moonshine oraz wsparcie budżetów produkcyjnych gier z gatunku symulatorów i VR. Część kwoty zasili także dział work to hire. Jeszcze w tym roku Punch Punk Games chce zadebiutować na NewConnect.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here