Naga MarketsPunch Punk Games, producent gier wideo o oryginalnej oprawie wizualnej połączonej z narracją i filmowym stylem, rozpoczyna emisję akcji. Spółka chce pozyskać w dwóch transzach 1,5 mln zł. Pierwsza z nich kierowana jest do członków klubu149. Zapisy potrwają do 8 czerwca.

Punch Punk Games chce pozyskać w dwóch transzach 1,5 mln z

Dzień później na platformie CrowdConnect.pl rozpocznie się drugi etap emisji. Pozyskane środki mają zostać przeznaczone na produkcję gry VR Moonshine, wsparcie rozwoju działu work to hire spółki oraz zasilić produkcję gier w VR i symulacyjnych. Jeszcze w tym roku Punch Punk Games chce zadebiu-tować na NewConnect.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Rozpoczynamy dziś pierwszą transzę emisji, w ramach tzw. silent round, z której chcemy pozyskać 1.125 tys. zł. Ofertę kierujemy do członków klubu149, a zapisy w tym etapie przyjmowane są do 8 czerwca. – informuje Krzysztof Grudziński, prezes Punch Punk Games. – Dzień później – 9 czerwca – rozpocznie się kampania na platformie CrowdConnect.pl, gdzie będziemy chcieli pozyskać 375 tys. zł. – uzupełnia.

Warunki składania zapisów zostaną opisane na CrowdConnect.pl. Jednorazowy zapis na akcje spółki w ramach drugiej transzy może wynosić maksymalnie 15 tys. zł. Łącznie w ramach emisji spółka za-mierza pozyskać 1,5 mln zł. – 0,5 mln zł. planujemy przeznaczyć na produkcję gry VR Moonshine, której premierę zaplanowaliśmy na 2021 rok. Pozostałe środki pozwolą wesprzeć budżety produk-cyjne gier z gatunku symulatorów i VR. Pozostałe zasilą rozwój naszego działu work to hire. – mówi Grudziński. – To już drugi raz, gdy korzystamy z opcji finansowania społecznego, mamy w tej dzie-dzinie już pewne doświadczenie i z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że taki model dosko-nale się u nas sprawdza – dodaje.

Na potrzeby kampanii spółka nawiązała współpracę z Grupą INC

Punch Punk Games, jeszcze w tym roku, zapowiedziało dwie duże premiery. Największą produkcją studia będzie This is The Zodiac Speaking. Udostępnioną w maju recenzję demo gry na kanale irlandzkiego youtubera obejrzało już ponad 1,3 mln użytkowników, a twórcy już dzisiaj zapowiadają plany przeniesienia historii seryjnego mordercy na platformę VR.

Kolejnym flagowym projektem spółki ma być wersja VR Drug Dealer Simulator, którego wydanie PC, w krótkim czasie, zarobiło już ponad 1 mln dolarów. Na przyszły rok studio zaplanowało także premierę Aidy, której scenariusz doceniony został w konkursie Kreatywna Europa nagrodą w wysokości 137 tys. euro.

W ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy swoje premiery będą miały m.in. wspomniany Moonshine VR, Yacht Mechanic Simulator oraz Fishing Simulator VR. Strategia firmy zakłada również tworzenie gier VR i symulatorów na zlecenie.

– Wierzymy, że gracze docenią największe atuty naszych produkcji, czyli rozbudowaną narrację i oryginalną oprawę stylistyczną. Dotychczasowe sukcesy Zodiaca i Aidy potwierdzają, że udało nam się trafić w ich potrzeby i pozwalają sądzić, że będzie to miało swoje odbicie w wynikach sprzedażowych – uzupełnia Grudziński.

invest

Debiutancka produkcja studia – Apocalipsis. Harry at the end of the world, została wyróżniona m.in. przez prestiżowy Guardian jako jedna z 10 najlepszych gier Indie na świecie w 2017 r.

Produkcja zdobyła liczne nominacje, takie jak Central and Eastern European Game Awards, Digital Dragons czy Pixel Heaven. Samo studio wyróżniono orderami Graczpospolitej.

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDolar nadal traci przez apetyt na ryzyko, kurs jena i franka również
Następny artykułDolar najtańszy od marca. Kurs pary walutowej EUR/USD testuje poziom 1,20
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here