Naga MarketsPunch Punk 20 września udostępni na Steam demo interaktywnego gry-filmu Punch Punk SA, notowany na rynku NewConnect producent gier wideo z segmentu Indie Premium 20 września na platformie Steam udostępni demo autorskiego projektu – Aida.  Interaktywna gra, która mocno czerpie z filmowych rozwiązań, opowiada losy tytułowej dziewczyny, która chce uciec z afrykańskiego getta. W produkcję projektu są zaangażowani m.in. twórcy nominowanego do Oscara „Bożego Ciała”. Koncept gry został nagrodzony programem Kreatywna Europa.

Punch Punk już 20 września udostępni demo swojego projektu Aida

– Aida to tytuł, który czerpie z filmowych i artystycznych kreacji. 20 września udostępnimy demo gry w wersji na PC. Liczymy, że oryginalny koncept zyska zainteresowanie graczy i przełoży się na wysoką sprzedaż. Chcemy tworzyć gry, które nie tylko będą sukcesem komercyjnym, ale także zachwycą artystyczną kreacją. Jest kilka produkcji, które pokazują, że da się to zrobić – mam na myśli LateShift wydane przez Wales Interactive i Erica od Flavour works. Te gry pokazują, że można znaleźć graczy, którzy zachwycą się niepowtarzalną estetyką – mówi Krzysztof Grudziński, prezes Punch Punk SA.Główna linia narracyjna gry opowiada historię dziewczyny z afrykańskiego getta – tytułowej Aidy, dla której jedynym ratunkiem jest ucieczka na kontynent E. Gracz będzie mógł pomóc uciec bohaterce. Tytuł wykorzystuje narrację filmową, a w produkcję zaangażowani są między innymi twórcy nominowanego do Oscara „Bożego Ciała”. Koncept gry został nagrodzony prestiżowym programem Kreatywna Europa.

Punch Punk realizuje jednocześnie kilka umów w trybie work for hire. Wśród nich są m.in. Drug Dealer VR, Barn Finders VR, Godzilla VR, Eggs VR oraz Yach Mechanic Simulator na PC.

– Naszą podstawową działalność dywersyfikujemy poprzez współpracę z zewnętrznymi podmiotami w oparciu o tworzenie gier na zlecenie. Jeszcze w tym ukażą się między innymi Drug Dealer VR oraz Barn Finders VR. Naszą przewagą w stosunku do innych studiów gier jest duże doświadczenie w obszarze produkcji filmowych, w których kluczowym czynnikiem jest narracja. W nadchodzących miesiącach zaprezentujemy kilka nowości, które mogą zaciekawić wymagających graczy – dodaje Krzysztof Grudziński.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: celon notowania | kurs dolar | kurs dolara on line | cdprojekt akcje | btc kurs | giełda ccc | aktualny kurs dolar forint |

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here