Naga MarketsPumaPay protokół został stworzony aby wnieść płatności kryptowalutami do codziennego życia. Innowacyjne podejście pozwala na unikanie niedogodności związanych z systemem bankowym takich jak wysokie koszty transakcyjne i brak anonimowości konsumenta.


Protokół obsługuje płatności cykliczne o stałych i zmiennych kwotach, transakcje pay-per-use, płatności dzielone i inne co umożliwia przedsiębiorcom prowadzenie biznesu jak z użyciem kart kredytowych.

“Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że udało nam się zebrać kwotę 117 milionów USD, co pozwoliło na wygenerowanie 78 042 956 829 tokenów (PMA). To wspaniałe osiągnięcie pomoże nam dokończyć opracowywanie naszego protokołu i innych innowacyjnych komponentów, aby osiągnąć naszą wizję i wartości. Daje nam to zasoby do rozszerzenia naszego ekosystemu, dzięki czemu coraz więcej firm może korzystać z protokołu na tym wczesnym etapie.” – powiedział dyrektor generalny Yoav Dror.

Źródło: coinschedule

Będzie to piąta największa zbiórka w tym roku według serwisu coinschedule, największa oferta to przedsprzedaż tokenów Telegram, gdzie zebrano 1,7 mld dolarów. W 2018 roku do różnych projektów popłynęło ponad 7 miliardów dolarów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWspółpraca IOTA i Porsche
Następny artykułUSA: Jobless claims niżej od prognoz. Inflacja konsumencka w dół
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here