TMS


PumaPay protokół został stworzony aby wnieść płatności kryptowalutami do codziennego życia. Innowacyjne podejście pozwala na unikanie niedogodności związanych z systemem bankowym takich jak wysokie koszty transakcyjne i brak anonimowości konsumenta.


Protokół obsługuje płatności cykliczne o stałych i zmiennych kwotach, transakcje pay-per-use, płatności dzielone i inne co umożliwia przedsiębiorcom prowadzenie biznesu jak z użyciem kart kredytowych.

“Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że udało nam się zebrać kwotę 117 milionów USD, co pozwoliło na wygenerowanie 78 042 956 829 tokenów (PMA). To wspaniałe osiągnięcie pomoże nam dokończyć opracowywanie naszego protokołu i innych innowacyjnych komponentów, aby osiągnąć naszą wizję i wartości. Daje nam to zasoby do rozszerzenia naszego ekosystemu, dzięki czemu coraz więcej firm może korzystać z protokołu na tym wczesnym etapie.” – powiedział dyrektor generalny Yoav Dror.

Źródło: coinschedule

Będzie to piąta największa zbiórka w tym roku według serwisu coinschedule, największa oferta to przedsprzedaż tokenów Telegram, gdzie zebrano 1,7 mld dolarów. W 2018 roku do różnych projektów popłynęło ponad 7 miliardów dolarów.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here