Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Zakłady Azotowe Puławy SA są największym pod względem sprzedaży przedsiębiorstwem w branży nawozowo-chemicznej w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują
pulawy

Spółka była jednym z liderów wzrostów na warszawskim parkiecie podczas środowej sesji. Wzrosty osiągnęły poziom 14,4% przy najwyższych obrotach od końca października ubiegłego roku. Patrząc z szerszej perspektywy, należy stwierdzić, że od wielu lat panuje tu szeroki trend wzrostowy. Cały 2016 rok to jednak spadki. Wczorajsze wzrosty doprowadziły do wybicia linii bessy oraz oporu w postaci poprzedniego szczytu. Pękła także bariera okrągłych 200 zł. Cały ruch spadkowy zatrzymał się na szczycie z 2013 roku, a więc ważnym wsparciu. Daje to szansę na trwałe zakończenie spadków i po roku przerwy, powrót do wieloletniego trendu wzrostowego. O takim scenariuszu pisaliśmy 26 października.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka jest największym importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych.

intercars

Spółka zyskała podczas wczorajszej sesji 3,8% przy dość wysokich obrotach. Była to reakcja rynku na opublikowane ostatnio wyniki za grudzień ubiegłego roku, w których przychody oraz sprzedaż wzrosła o ok. 20%. Pozytywna reakcja rynku potwierdza wcześniejsze wybicie linii korekty. Wczoraj cena wzrosła powyżej poziomu ostatniego szczytu. W praktyce otwiera to drogę do powrotu na ostatnie, historyczne maksima.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here