Naga MarketsHandlując intraday zdecydowanie narażeni jesteśmy na możliwość popełniania częstszych błędów niż podczas handlu średnioterminowego. Wynika to z prostej przyczyny – handlujemy o wiele częściej. Jakie błędy najczęściej popełniamy? Co sprawia, że poziom irytacji w inwestorach narasta? Jak sobie z tym radzić? Dołącz do webinaru poświęconego najczęstszym błędom oraz sposobom radzenia sobie z nimi. Z tego szkolenia online dowiesz się:

  • Jakie są najczęstsze błędy popełnianie przez inwestorów intraday
  • Jak sobie z nimi radzić
  • Jak unikać powielania błędów

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Te artykuły również Cię zainteresują
Maksymilian Bączkowski – Daytrader rynków OTC. Założyciel Szczecińskiego Klubu Inwestora “Trading Club Szczecin” oraz prelegent wielu paneli i konferencji poświęconych tradingowi. Twórca autorskiej strategii inwestowania średnioterminowego, redaktor Comparic24.tv.

Webinar prowadzony jest przy wsparciu brokera Trade.com.Jest to autoryzowany i regulowany przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC 227/14) dostawca handlu online. Oferuje swoim klientom dostęp do ponad 2100 aktywów za pomocą najbardziej zaawansowanej platformy finansowej, w tym: kontraktami CFD akcje, indeksy, forex, towary, obligacje ETFy oraz kryptowaluty.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here