Naga MarketsBroker Pepperstrone w celu uczczenia swojego powrotu na Stary Kontynent przygotował dla klientów promocję, w której aktywni inwestorzy mogą skorzystać ze zredukowanych spreadów oraz prowizji handlowych – łączna pula przeznaczona na ten cel wynosi aż 1 milion dolarów!


Pospiesz się, pula kurczy się z każdą minutą

Pula promocyjna w wysokości miliona dolarów kurczy się w czasie rzeczywistym – chcąc więc zyskać jak najwięcej z promocyjnych warunków już teraz załóż rachunek rzeczywisty. Jak informowaliśmy 16 sierpnia, Pepperstone wznowił swoją licencję FCA dzięki czemu ponownie może świadczyć usługi na terenie Europy.

Te artykuły również Cię zainteresują
DOŁĄCZAM DO PROMOCJI

Pepperstone jest obecnie jednym z największych brokerów rynku FX/CFD (nie wliczając brokerów japońskich), którego klienci z 65 krajów realizują każdego dnia transakcje o wartości $5,8 miliarda. Do tej pory na koncie brokera znalazło się 17 międzynarodowych nagród za usługi brokerskie, obsługę klienta oraz innowacyjne technologie.

W trakcie promocji broker oferuje zredukowane spready oraz prowizje. Przykładowo zredukowany spread dla AUD/USD wynosi 0,3 pipsa (normalny spread to 1,1 pipsa), dzięki czemu inwestor oszczędza 80%. Oferta dotyczy rachunków STANDARD. Natomiast w przypadku rachunków RAZOR inwestorzy detaliczni korzystają z prowizji pomniejszonych do 1 dolara, co w normalnych warunkach rynkowych pozwala zaoszczędzić nawet 3 dolary.

Promocja trwa do 30 września lub do wyczerpania specjalnej puli. Oznacza to, że jeżeli do tej daty będą znajdowały się w niej jeszcze środki, czas trwania oferty zostanie wydłużony.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here