Naga MarketsPTWP: portal Farmer.pl z rekordowym wynikiem ponad 1,6 mln czytelników we wrześniu 2021 r.
Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP i największy akcjonariusz spółki

Portal nowoczesnego rolnika – farmer.pl, którego wydawcą jest Grupa PTWP, we wrześniu br. odwiedziło 1,6 mln unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali blisko 6 mln odsłon. Jest to wynik o ponad 66% lepszy niż w analogicznym okresie w 2020 roku. To najwyższy parametr oglądalności od początku istnienia portalu, który obecnie jest pierwszym źródłem informacji dla sektora agro w Polsce.

Portal grupy PTWP osiągnął we wrześniu rekordowe zasięgi

Farmer.pl, czyli branżowy serwis internetowy, w którym można znaleźć najświeższe informacje z sektora rolniczego, porady związane z prawem, dotacjami i dopłatami w rolnictwie oraz szeroko rozumianym biznesem agro,w czasie od 1 do 30 września br. zanotował rekordową liczbę odwiedzających: 1,6 mln przy 3,3 mln sesji i 5,9 mln odsłon.Osiągnęliśmy najwyższy wynik w historii istnienia serwisu farmer.pl. Bardzo się cieszę, że aż 1,6 mln internautów nam zaufało i doceniło pracę całego zespołu. Ostatni rekord padł w maju br., kiedy to portal odwiedziło 1,3 mln unikalnych użytkowników. Liczymy na podobne wzrosty w kolejnych miesiącach. W ostatnim czasie mocno postawiliśmy na rozwój w obrębie sektora agro i ma to odbicie w zwiększeniu popularności serwisu. To niezwykle budująca informacja dla naszego całego zespołu, umacniająca nas na pozycji bezwzględnego lidera – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP.

We wrześniu, czyli najgorętszym okresie dla polskiego sektora agro, nasze codzienne newsy, inspirujące wywiady i mocne opinie ze świata rolnictwa stały się pierwszym źródłem informacji dla nowoczesnego rolnika. Nasz wysiłek został doceniony i na pewno nie zamierzamy zwalniać tempa– podsumowuje Iwona Dyba, redaktor naczelna portalu farmer.pl.

Serwisy internetowe należące do Grupy PTWP, takie jak m.in.:wnp.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, propertynews.pl, portalsamorzadowy.pl czy pulsHR.pl, odwiedza ponad 8 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Portale te docierają do 279 tys. odbiorców newsletterów, a ponad 0,5 mln osób obserwuje je w mediach społecznościowych.

Grupa PTWP jest również ­­właścicielem Giełdy Rolnej (gieldarolna.pl) – nowoczesnej platformy ogłoszeniowej dla branży rolno-spożywczej. To pierwsze tego typu rozwiązanie e-commerce w Polsce dedykowane konkretnemu sektorowi, powstające przy zaangażowaniu specjalistów z redakcjifarmer.pl. W serwisie ogłoszeniowymgieldarolna.plznajdują się oferty z kategorii takich jak: maszyny, zwierzęta, płody rolne, środki do produkcji czy nieruchomości. Platforma proponuje rozwiązania dopasowane do potrzeb, oczekiwań i aktualnych trendów w sektorze rolno-spożywczym, są to m.in.: atrakcyjne pakiety promocji ogłoszeń w czołowych portalach: farmer.pl, sadyogrody.pl oraz portalspozywczy.pl czy pozycjonowanie ofert wśród klientów docelowych.

Autor poleca również:

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here