Naga Markets
psychologia trading cc
Poznaj znaczenie psychologii w tradingu

Zespół redakcyjny Comparic.pl ma przyjemność zaprosić Państwa na darmowy webinar, który zostanie w pełni poświęcony omówieniu zagadnień psychologii inwestowania. We wtorek, 31 maja 2022 roku, o godzinie 20:00 Łukasz Nowacki zagłębi się w zagadnienia psyche każdego tradera – która w wielu przypadkach jest decydującym czynnikiem pozwalającym na zarabianie w długim terminie.

  • Wszystkie osoby zarejestrowane na webinar, otrzymają dostęp do nagrania wideo ze spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona.
  • Zapisz się w tym miejscu. DOŁĄCZ

Ucz się razem z XM

Wtorek, 31 maja 2022 r.: 20:00 Psychologia tradingu – Podczas webinarium pokażemy jakie błędy są najczęściej popełniane przez graczy, dlaczego gracze stale popełniają te same błędy, jaka jest i geneza oraz zaprezentujemy podstawowe rozwiązania często powtarzających się błędów, wynikających z przyczyn psychologicznych. Rozwiążemy także test psychologiczny, którzy pomoże wskazać nasze najsłabsze strony w tradingu (może więc przydać się coś do pisania)Kliknięcie w poniższy przycisk daje możliwość przejścia do strony rejestracji, a także zapoznania się z harmonogramem pozostałych szkoleń:

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARZE

Zachęcamy do zapoznania się z lekturą Psychologii Skutecznego Tradingu autorstwa S. Warda, której Comparic.pl jest oficjalnym patronem.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here