Naga MarketsKsięgarnia Maklerska.pl przygotowała dla czytelników Comparic.pl specjalny kod rabatowy, uprawniający do zakupu książki Ari Kiev’a „Psychologia Ryzyka” z dziesięcioprocentowym upustem. Promocja obowiązuje jedynie do końca miesiąca (30 czerwca). Warto więc się pospieszyć!


224 strony o radzeniu sobie z niepewnością rynkową

Kliknij w miniaturkę i skorzystaj z kodu rabatowego
Kliknij w miniaturkę i skorzystaj z kodu rabatowego

Założyciel funduszu hedgingowego SAC Capital Management Steve Cohen zatrudnił w latach dziewięćdziesiątych Ari Kieva, żeby pracował z jego traderami. Jak sam później napisał, dzięki programowi treningowemu stworzonego przez dr Kieva udało mu się zwiększyć aktywa zarządzanych funduszy z 25 milionów dolarów do 500 milionów dolarów.

Książka “Psychologia ryzyka” to zbiór technik wykorzystywanych przy pracy motywacyjnej z traderami (a wcześniej ze sportowcami olimpijskimi). Choć od jej napisania minęło ponad 10 lat wciąż stanowi jedną z najważniejszych pozycji na ten temat i była inspiracją dla wielu innych autorów.

Kiev wyjaśnia psychologiczne podłoże ryzyka, w jaki sposób sobie radzić z emocjami, które obniżają naszą skuteczność na rynku (strachem, stresem, chciwością). Zrozumienie kiedy warto podejmować odpowiednie ryzyko jest celem każdego tradera. Niestety nie każdy potrafi w przemyślany sposób owo ryzyko brać na siebie. “Psychologia ryzyka” to w istocie poradnik działania na ryzykownych rynkach. Dzięki niej zarówno osoby z dużym doświadczeniem, jak i początkujący mają szansę w pełny sposób przygotować się do spekulacji giełdowej.

KORZYSTAM Z KODU RABATOWEGO NC5J8P

Kod NC5J8P jest ważny do końca czerwca 2016r., podczas składania zamówienia, należy wpisać go w rubryce “Jeśli posiadasz kartę upominkową lub kartę promocyjną wprowadź kod z karty poniżej”. Kod podaje się dopiero przy ustalaniu metody płatności!

Kim jest Ari Kiev?

(1934-2009)- Absolvent Harvardu oraz Cornell Medical College (w którym prowadził przez jakiś czas wydział psychiatrii społecznej). Zajmował się między innymi problematyką zapobiegania samobójstwom. Swoje zainteresowania skierował w stronę psychologii sportu i w latach ’70 XX wieku współpracował z United States Olympic Sports Medicine Committee, gdzie zajmował się treningiem motywacyjnym dla sportowców. Na początku lat ’90 fundusz hedgingowy SAC Capital Management, założony przez Stevena Cohena zatrudnił go do treningu motywacyjnego traderów. Studiując zachowania się traderów Kiev opracował trening zarządzania stresem, emocjami i wdrażania technik relaksacyjnych.

Autor na swoim koncie ma również inne tytuły dotyczące świata inwestycyjnego – między innymi popularne „Trading in the Zone”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Wszystko fajnie, 10% itd.. tylko, ze nawet z tym rabatem wychodzi parę złotych drożej niz na allegro.. Mogli lepiej dać ze 50 czy 100 ksiazek z jakims konkretnym rabatem, np 30-40% to wtedy by to mialo sens. Mieli by darmową reklamę po kosztach, a tak zrobili tylko reklamę książce. Pewnie znajdzie sie grupa ludzi dla których te parę zł to nic ale po co płacić wiecej jak można za to samo płacić mniej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here