Naga Marketspsychologia trading cc
Poznaj znaczenie psychologii w tradingu

Zespół redakcyjny Comparic.pl ma przyjemność zaprosić Państwa na dwa webinary w rozpoczynającym się tygodniu, które zostaną w pełni poświęcone omówienia zagadnień psychologii inwestowania. W poniedziałek oraz wtorek (23-24 października) Łukasz Nowacki zagłębi się w zagadnienia psyche każdego tradera – która w wielu przypadkach jest decydującym czynnikiem pozwalającym na zarabianie w długim terminie.


Ucz się razem z XM

Szkolenia prowadzi Łukasz Nowacki z Comparic.pl. Każda zapisana osoba otrzyma dostęp do nagrania – jeżeli nie możesz być obecny i tak możesz się zapisać!

Rozpiska szkoleń prezentuje się następująco:

  • Poniedziałek, 23 października: 20:00 Psychologia tradingu – Podczas webinarium pokażemy jakie błędy są najczęściej popełniane przez graczy, dlaczego gracze stale popełniają te same błędy, jaka jest i geneza oraz zaprezentujemy podstawowe rozwiązania często powtarzających się błędów, wynikających z przyczyn psychologicznych. Rozwiążemy także test psychologiczny, którzy pomoże wskazać nasze najsłabsze strony w tradingu (może więc przydać się coś do pisania)
  • Wtorek, 24 października: 20:00 Psychika – najsłabszy element każdego systemu – Webinar poświęcony psychologii tradingu czyli co sprawia, że część osób nie potrafi zarabiać, mimo że stosuje taki sam system jak osoby wygrywające. Jakie są cechy osób wygrywających, jak zapanować nad emocjami podczas tradingu. Jakie rady dają najlepsi inwestorzy. Podczas webinarium uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w krótkim teście psychologicznym.

Zachęcamy do zapoznania się z lekturą Psychologii Skutecznego Tradingu autorstwa S. Warda, której Comparic.pl jest oficjalnym patronem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

4 KOMENTARZE

  1. widać spory teraz nacisk na edukacje w tej sferze … i wy i u XTB też pełno tego… dobrze, że zaczyna być o tym głośno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here