Naga Marketspsychologia trading cc
Poznaj znaczenie psychologii w tradingu

Zespół redakcyjny Comparic.pl ma przyjemność zaprosić Państwa na webinar w rozpoczynającym się tygodniu, który zostanie w pełni poświęcony omówieniu zagadnień psychologii inwestowania. We wtorek, 7 lutego, Piotr Drabik zagłębi się w zagadnienia psyche każdego tradera – która w wielu przypadkach jest decydującym czynnikiem pozwalającym na zarabianie w długim terminie.


Ucz się razem z Windsor Brokers

Szkolenie prowadzi Piotr Drabik z Comparic.pl. Każda zapisana osoba otrzyma dostęp do nagrania – jeżeli nie możesz być obecny i tak możesz się zapisać!

Te artykuły również Cię zainteresują
7 luty 2016, godzina 18:00 – Psychologia jest najtrudniejszym elementem do nauczenia przez każdego tradera. Osoby początkujące zupełnie nie przywiązują do tego wagi, natomiast doświadczeni traderzy poświęcają większość czasu właśnie psychologii. Podczas webinaru opisane będą problemy traderów, rozwiązania problemów oraz etapy rozwoju tradera, co umożliwi każdemu określenie jakie etapy rozwoju stoją przed nim.

BIORĘ UDZIAŁ

Zachęcamy do zapoznania się z lekturą Psychologii Skutecznego Tradingu autorstwa S. Warda, której Comparic.pl jest oficjalnym patronem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here