Naga Markets

Niedźwiedź giełdowyOd wiek wieków znana jest zasada, że nadmierny strach i nadmierna chciwość nie są dobrymi doradcami. W szczególności jeżeli mówimy o inwestowaniu, te dwie jakże skrajnie emocje zdają się być pierwszym elementem prowadzącym do zguby. Wiedzą o tym na pewno traderzy i inwestorzy, którzy każdego dnia podejmują ważne decyzje, prowadzące bezpośrednio do zysku bądź straty. Jak więc sobie z nimi radzić? Jak skutecznie zarabiać na inwestycjach i nie dać się „opętać” emocjom?

Strach i chciwość – jak poskromić emocje

Istnieje przynajmniej kilka czynników mogących w znaczny sposób ograniczyć bądź niemal całkowicie wyeliminować negatywne emocje związane z inwestowaniem. Jedne z nich są stricte techniczne i można je zastosować niemal “od ręki”, inne dotyczą psychologii inwestowania i wymagają lepszego zrozumienia tematu.By móc Ci je wszystkie dokładnie pokazać, wraz z brokerem XM zorganizowaliśmy bezpłatny webinar, w trakcie którego porozmawiamy o jednym z najważniejszych czynników warunkujących sukces w inwestowaniu: psychologii. Poznasz także kilka metod radzenia sobie z nadmiernymi emocjami towarzyszącymi traderom i spekulantom tuż po otwarciu pozycji oraz w trakcie jej rozgrywania.

Szkolenie to odbędzie się już dziś (poniedziałek, 04.04.2022 r.) o godz. 20:00 czasu polskiego.

Kliknij, aby zapisać się na szkolenieŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here