Naga Marketspsychologia tradingu
Poznaj znaczenie psychologii w tradingu

Zespół redakcyjny Comparic.pl ma przyjemność zaprosić Państwa na darmowy webinar, który zostanie w pełni poświęcony omówieniu zagadnień psychologii inwestowania. W poniedziałek 29 czerwca o godzinie 20:00 Łukasz Nowacki zagłębi się w zagadnienia psyche każdego tradera – która w wielu przypadkach jest decydującym czynnikiem pozwalającym na zarabianie w długim terminie.


Ucz się razem z XM

Wszystkie osoby zarejestrowane na webinar, otrzymają dostęp do nagrania wideo ze spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona.

  • Poniedziałek, 29 czerwca: 20:00 Psychika tradingu – Podczas webinarium pokażemy jakie błędy są najczęściej popełniane przez graczy, dlaczego gracze stale popełniają te same błędy, jaka jest i geneza oraz zaprezentujemy podstawowe rozwiązania często powtarzających się błędów, wynikających z przyczyn psychologicznych. Rozwiążemy także test psychologiczny, którzy pomoże wskazać nasze najsłabsze strony w tradingu.

Kliknięcie w poniższy przycisk daje możliwość przejścia do strony rejestracji, a także zapoznania się z harmonogramem pozostałych szkoleń:

[otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”large” icon_type=”general foundicon-clock” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red”]Webinar “Psychologia tradingu”[/otw_shortcode_button]

Zachęcamy do zapoznania się z lekturą Psychologii Skutecznego Tradingu autorstwa S. Warda, której Comparic.pl jest oficjalnym patronem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here