Naga MarketsZnaleźliśmy się w przełomowym punkcie historii. Niedawno wprowadzona technologia zrewolucjonizuje świat w którym żyjemy. Nie, nie mówię tu o blockchain. 


CRISPR-Cas9 to przełom w kodowaniu DNA, który można porównać do pierwszych kroków człowieka na księżycu w świecie biotechnologii. W tym momencie jesteśmy w stanie zrobić niemal wszystko z naszymi komórkami!

Wyobraźcie sobie świnię, która lata. Lub człowieka z mózgiem, który prześciga największy superkomputer. Wyobraźcie sobie Spidermana, Aquamana, Zółwie Ninja które mogą stać się rzeczywistością. Nowa technologia to również nowe wyzwania dla ciał regulujących oraz komisji etyki Czeka nas podobna dyskusja co w przypadku pierwszej sklonowanej owcy…

Bez wchodzenia w szczegóły, CRISPR działa jak kompilator dla cząsteczek DNA. Przedtem naukowcy musieli ostrożnie rozdzielać i składać z powrotem nić DNA. Był to trudny i czasochłonny proces. Dzięki CRISPR możemy po prostu skopiować informacje o wklejeniu dodatkowego genomu lub znaleźć wszystkie X w zbiorze danych i zastąpić je Y. W eToro obserwowaliśmy tę technologię od dawna i w tym momencie możemy zaprezentować CRISPR-Tech CopyFund, który skupia w sobie akcje najbardziej obiecujących spólek zajmujących się tą technologią. Wyniki funduszu jak dotąd są całkiem obiecujące.

Najlepszy tydzień na rynku

Rynki akcji zakończyły właśnie swój najlepszy tydzień tego roku 😉 Początek 2018 jest jak dotąd najlepszym startem Dow Jones oraz Nasdaq od 2006 roku. 

Czytałem ostatnio raport, który stwierdza, że aż 22% ludzi inwestujących w kryptowaluty robi to za pożyczoną gotówkę. Pomimo faktu, że przyznawali oni, że inwestycje należały do wyjątkowo małych nie byli w stanie ukryć faktu, że wielu z nich nie spłaciło dotąd swoich długów zaciągniętych na inwestycję w krypto.

Sprawdź zalety social tradingu

Ethereum ponownie na drugim miejscu

Pod koniec zeszłego roku gwałtowny wzrost wyceny Ripple wywindował XRP na drugie miejsce w tabeli kryptowalut pod względem kapitalizacji. W miniony weekend Ethereum powraca na swoje miejsce i ponownie staje się numerem dwa całego rynku

Jednak kapitalizacja rynkowa nie jest idealnym wskaźnikiem. Znacznie lepiej porównywać generowany wolumen, który w przypadku Ethereum jest trzykrotnie większy niż XRP. 

Pomimo faktu, że łańcuch BTC wciąż jest zapchany ponad 168 tysiącami transakcji to jednak wykres wygląda coraz bardziej byczo. tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here