Naga Markets


Jak poinformował wczoraj jeden z największych i najpopularniejszych serwisów oferujących rozrywkę dla dorosłych, Pornhub, dzięki najnowszej współpracy z siecią Verge, użytkownicy portalu będą mogli płacić za oferowane przez niego treści przy pomocy cyfrowych tokenów. Najnowszą współpracę promuje dosyć jednoznaczny slogan marketingowych: „Przyszłość doszła”.


„Przyszłość nadeszła. W naszych wysiłkach, aby być na bieżąco z preferencjami dotyczącymi prywatności i płatności, Pornhub będzie teraz akceptować Verge jako środek płatniczy za usługi takie jak Pornhub Premium i inne, na naszych platformach. Bazując na podstawowych wartościach firmy Verge, takich jak bezpieczeństwo, anonimowość i praktyczność, wprowadzenie tej kryptowaluty jako środka płatniczego Pornhub stanowi ważny krok w przyszłość dla branży, która zawsze znajduje się w czołówce technologii” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu serwisu oferującego treści pornograficzne.

W osobnym wpisie zamieszczonym przez głównego dewelopera platformy Verge, Stana Fassa czytamy, że przedsiębiorstwo miało zaledwie kilka dni aby zebrać 75 milionów tokenów XVG na pokrycie integracji z systemami płatności Pornhub, przeprowadzenie kampanii marketingowej, publikację międzynarodowych not prasowych oraz integrację z portfelami typu hardware.

Jednym z najważniejszych obszarów, na których skupiamy się w firmie Verge Currency, jest dążenie do zapewnienia bezpieczeństwa informacji osobowych ludziom na całym świecie. Aby osiągnąć ten cel, od kilku lat niestrudzenie pracujemy nad szczegółowym planowaniem i strategizacją sposobów przeniesienia naszego małego projektu na wyższy poziom” – komentuje Fass.

Informacja wpłynęła na skok zmienność tokenu wycenianego w szczytowym momencie na około 30 centów. Po wstępnych wzrostach do 0,12 USD (poziom ostatni raz notowany w styczniu), kryptowaluta XVG obecnie traciła.

Źródło: Coinmarketcap.com

Pod względem kapitalizacji XVG jest obecnie jednym z 25 największych tokenów, o wartości rynkowej powyżej $1 miliarda i dziennym wolumenie w podobnym zakresie. W tym momencie w obiegu znajduje się niespełna 15 miliardów tokenów, maksymalna podaż wynosi natomiast 16,55 mld.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here