TMS


Jak poinformował wczoraj jeden z największych i najpopularniejszych serwisów oferujących rozrywkę dla dorosłych, Pornhub, dzięki najnowszej współpracy z siecią Verge, użytkownicy portalu będą mogli płacić za oferowane przez niego treści przy pomocy cyfrowych tokenów. Najnowszą współpracę promuje dosyć jednoznaczny slogan marketingowych: „Przyszłość doszła”.


„Przyszłość nadeszła. W naszych wysiłkach, aby być na bieżąco z preferencjami dotyczącymi prywatności i płatności, Pornhub będzie teraz akceptować Verge jako środek płatniczy za usługi takie jak Pornhub Premium i inne, na naszych platformach. Bazując na podstawowych wartościach firmy Verge, takich jak bezpieczeństwo, anonimowość i praktyczność, wprowadzenie tej kryptowaluty jako środka płatniczego Pornhub stanowi ważny krok w przyszłość dla branży, która zawsze znajduje się w czołówce technologii” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu serwisu oferującego treści pornograficzne.

W osobnym wpisie zamieszczonym przez głównego dewelopera platformy Verge, Stana Fassa czytamy, że przedsiębiorstwo miało zaledwie kilka dni aby zebrać 75 milionów tokenów XVG na pokrycie integracji z systemami płatności Pornhub, przeprowadzenie kampanii marketingowej, publikację międzynarodowych not prasowych oraz integrację z portfelami typu hardware.

Jednym z najważniejszych obszarów, na których skupiamy się w firmie Verge Currency, jest dążenie do zapewnienia bezpieczeństwa informacji osobowych ludziom na całym świecie. Aby osiągnąć ten cel, od kilku lat niestrudzenie pracujemy nad szczegółowym planowaniem i strategizacją sposobów przeniesienia naszego małego projektu na wyższy poziom” – komentuje Fass.

Informacja wpłynęła na skok zmienność tokenu wycenianego w szczytowym momencie na około 30 centów. Po wstępnych wzrostach do 0,12 USD (poziom ostatni raz notowany w styczniu), kryptowaluta XVG obecnie traciła.

Źródło: Coinmarketcap.com

Pod względem kapitalizacji XVG jest obecnie jednym z 25 największych tokenów, o wartości rynkowej powyżej $1 miliarda i dziennym wolumenie w podobnym zakresie. W tym momencie w obiegu znajduje się niespełna 15 miliardów tokenów, maksymalna podaż wynosi natomiast 16,55 mld.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here