Naga MarketsJuż jutro (czwartek, 17 sierpnia 2017) o godzinie 19:00 redaktor Comparic.pl, Adam Rak poprowadzi bezpłatny webinar dla portalu FxParkiet podczas którego będzie mówił o zleceniach obronnych stop loss. Serdecznie zapraszamy do rejestracji!


Zaczynając swoją przygodę z rynkiem każdy chciałby zarabiać dużo… i najlepiej zawsze. Jednak nieodzownym elementem tradingu są również straty. Wielu początkujących przykłada dużą wagę do momentu wejścia w pozycję, kompletnie zapominając o sposobie wyjścia.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś nerwowo obserwować cenę podążającą w stronę przeciwną do założonej? Czy zaciskałeś kciuki by cena choć trochę odbiła pozwalając Ci zamknąć pozycję na mniejszej stracie? Czy masz dość sytuacji w których Twój poziom stop loss jest wybijany tylko po to, by po chwili cena podążyła w zakładanym przez Ciebie kierunku? Jeśli tak, to ten webinar jest dla Ciebie!

Wszystko co musisz wiedzieć o stop lossach

Podczas jutrzejszego webinaru dowiesz się dlaczego zlecenia obronne są tak istotną częścią handlu oraz poznasz najlepsze zdaniem naszego redaktora metody zabezpieczania otwartych pozycji. W trakcie spotkania pokazane zostanie również ciekawe narzędzie, z którego korzystali traderzy ze słynnej grupy Żółwi w trakcie prowadzenia swoich pozycji.

Przed webinarem polecamy również zapoznanie się z szeregiem materiałów edukacyjnych odnośnie poziomów SL, które pojawiały się w przeszłości na łamach Comparic.pl:

BIORĘ UDZIAŁtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here