Naga Marketse-Chat to obiecujący startup, który ma już za sobą kilka ICO i udało mu się zdobyć uznanie milionów użytkowników, obserwatorów i inwestorów z całego świata. Dodatkowa runda ICO rozpoczyna się 8 stycznia i trwa do 15 lutego 2018 roku! Jest to pierwsze ICO (Initial Coin Offering) prowadzone przez zespół e-Chat, w którym zapewniamy system elastycznych upustów przez cały okres przedsprzedaży.


W zależności od dnia tokeny ICO, ECHT są sprzedawane z różną zniżką, zaczynając od najkorzystniejszych ofert w pierwszych dniach, a kończąc na wyższej cenie za 1 ECHT.

  • 8-15 stycznia, 1 ECHT kosztuje 1,05 USD (30% zniżki).
  • 16-21 stycznia, 1 ECHT kosztuje 1,125 USD (25% zniżki).
  • 22-31 stycznia, 1 ECHT kosztuje 1,20 USD (rabat 20%).
  • 1-8 lutego, 1 ECHT kosztuje 1.275 USD (15% zniżki).
  • 8-15 lutego, 1 ECHT kosztuje 1,35 USD (10% zniżki).

Zespół e-Chat przygotował szeroki plan działań na nadchodzący ICO, który zadowoli zarówno użytkowników, jak i inwestorów. Jednym z punktów planu jest zblizające się przeprojektowanie aplikacji. Projektanci e-Chat i inżynierowie oprogramowania ciężko pracowali nad udoskonaleniem funkcjonalności i stworzeniem intuicyjnego interfejsu. Aby dowiedzieć się, jak będzie wyglądać aplikacja e-czat, kliknij tutaj.

Zapraszamy do pobrania aplikacji w Google Play lub App Store.

Wzmocniono również radę doradczą startupu e-Chat. Obecnie składa się z 9 profesjonalistów, którzy maja kwalifikacje w różnych dziedzinach biznesu i mają duże doświadczenie w rozwijaniu startupów Blockchain. Liczba dziewięciu członków zarządu wśród doradców nie jest ostateczna, ponieważ do zespół e-Chat dołączają kolejni konsultanci.

Unit 25A,
Wing Hing Commercial Building,
139 Wing Lok Street,
Sheung Wan, Hong Kong
+8 (528) 009-06441 – Hong Kong
https://investors.echat.ioConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here