Naga MarketsOd historycznego momentu dzielą nas już dni. Po zaskującym wyniku referendum i kilku latach trudnych negocjacji Wielka Brytania opuszcza struktury Unii Europejskiej. Spejcalnie z tej okazji, nasz partner Purple Trading organizuje serię webinarów, która pomoże Ci przygotować do tego przełomowego momentu dla rynków finansowych.


Konsekwencje Brexitu

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson jest przekonany, że Brexit jest szansą z opresyjnych restrykcji Unii Europejskiej. Przeciwnicy Brexitu są pełni obaw potencjalnych ryzyk związanych z opuszczeniem struktur UE.

Purple Trading - Broker STP który zaprasza także zyskownych traderów. SPRAWDŹ NAS
73.2% detalicznych kont CFD traci pieniądze.

Niepokój jednak nie zakończy się wraz z umowną datą Brexitu. Brytyjskich i europejskich urzędników czeka długi proces próby osiągnięcia porozumienia co do dalszych stosunków gospodarczych. O kompromis może być niezwykle ciężko, ponieważ UE nie może pozwolić, aby Wielka Brytania w przyszłości zagroziła potędze europejskiej gospodarki. Dla traderów największą zagadką jest reakcja najbardziej popularnych instrumentów finansowych. Nad tą kwestią pochyli się dziennikarz Comparic24.tv, analityk i trader – Adam Rak w trakcie webinaru, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 27 stycznia o 19:00.

DOŁĄCZ DO WEBINARU

Swoje propozycje pytań do naszego gościa możecie przesyłać między innymi w komentarzach na grupie Edukacja Inwestowania na Facebook’u, a także w poniżej w komentarzach do wpisu. Gorąco zachęcamy!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here