Naga MarketsSiadając do wykresów par walutowych, indeksów giełdowych czy surowców, zastanawiamy się jak znaleźć wśród dziesiątek wykresów ten właściwy, dający szansę na dobry setup.

Można oczywiście zawierać transakcje na czystym wykresie, ale jest to raczej zarezerwowane dla doświadczonych traderów z wieloletnim stażem, którzy właściwe poziomy mają “w głowie” i nie muszą ich nanosić na wykresy.

Mniej zaawansowanym traderom na pewno przydadzą się wskazówki jak przygotować wykres, by móc przeprowadzić poprawną analizę techniczna i wyszukać odpowiedni moment do otwarcia zlecenia i wejścia na rynek.

Portal Comparic.pl razem z Brokerem XM mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar ” Jak  przygotować wykres do analizy technicznej”. Spotkanie odbędzie się we wtorek (17.09.2019 roku) o godzinie 20:00 i będzie prowadzone przez Dariusza Dargo.

W czasie wykładu w kilku krokach pokażę jak dzięki naniesieniu na wykresie kilku prostych linii i średnich kroczących stanie się on bardziej czytelny i gotowy do analizy. Jak prawidłowo rysować:

  • linie trendu
  • poziomy wsparć i oporów (S/R)
  • średnie kroczące
  • strefy popytu i podaży
  • znajdować strefy i punkty konfluencji
  • Po wykładzie zainteresowanym udostępnię szablon (do MT4) wraz ze składowymi (wskaźniki) przydatny do strategii PA+MACD.

BIORĘ UDZIAŁtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here