Naga MarketsFxCufs 2017 zaczyna się już jutro, ale dla wystawców i organizatorów już dziś był bardzo pracowity dzień. Cały czwartek ustawiane były stoiska i przygotowywane były atrakcje dla uczestników konferencji. A wszystko po to, aby FxCuffs w tym roku było jeszcze lepsze niż w poprzednim. 


Jeśli jeszcze nie wiecie, w piątek rozpoczyna się dwudniowa konferencja FxCuffs, największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowej i Wschodniej. Kilkadziesiąt wystawców zaoferuje swoje usługi uczestnikom, a podczas warsztatów każdy będzie mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat inwestowania. Jeśli jeszcze się nie zapisałeś, masz jeszcze szansę. Zarejestruj się na poniższej stronie lub zapisz się jutro lub w sobotę na miejscu, wydarzenie jest całkowicie bezpłatne!

Dziś wystawcy i organizatorzy już ostro pracowali, żeby na jutro wszystko było dopięte na ostatni guzik. Mogę powiedzieć, że całość będzie zorganizowana z jeszcze większym rozmachem niż rok temu!

Jeśli wybierasz się na FxCuffs, warto wcześniej zapoznać się z naszym artykułem, który pomoże rozwiać najczęściej spotykane wątpliwości: FAQ

Warto również pobrać magazyn FxCuffs w formacie PDF oraz oficjalną aplikację dostępne na telefony z systemem Android oraz iOS: LINK.

Do zobaczenia jutro i w sobotę!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here