Naga MarketsPortal Comparic.pl razem z Windsor Brokers mają przyjemność zaprosić Państwa na webinar zatytułowany: “Jak przezwyciężyć straty i przekuć je w sukces”.
Webinar odbędzie się już jutro, we wtorek 31 stycznia 2017 roku o godzinie 18:00.


Każdy początkujący trader boryka się z wieloma przeszkodami na drodze do sukcesu. Zdobycie wiedzy i doświadczenia często wymaga wieloletniej nauki i praktyki, która w większości przypadków wiąże się ze stratami kapitału. Zrozumienie swoich błędów pomaga w byciu bardziej ostrożnym oraz dokonywaniu lepszych wyborów inwestycyjnych. Początkujący inwestor musi poradzić sobie z tym problem zanim osiągnie sukces na rynku. Podczas webinaru przedstawiony zostanie sposób, dzięki któremu zminimalizujesz początkowe straty i zmaksymalizujesz zyski.

Bezpłatny webinar – Jak przezwyciężyć straty i przekuć je w sukces.

Każda zarejestrowana osoba otrzyma link do nagrania po zakończeniu webinaru. Jeżeli nie pasuje Ci termin lub data spotkania i tak warto się zapisać, aby obejrzeć je w innym czasie!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułIndeks podpisanych umów kupna domów w USA w gorę o 1,6%. Jak reagował USD ?
Następny artykułPrzed zamknięciem. KGHM – osłabienie w pobliżu oporu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here